widać, jak na dłoni

Niewiarygodne, jak wyrosła młodsza córka Marty Kaczyńskiej! Martyna już przerosła mamę [ZDJĘCIA]

2024-04-12 19:56

Marta Kaczyńska ma troje dzieci, dwie córki i syna. Prawniczka może być dumna ze swoich pociech. Ostatnio Kaczyńska pojawiła się publicznie w towarzystwie dwojga z nich, gdy obchodzona była 14. rocznica katastrofy smoleńskiej. Widać wyraźnie, że córka bratanicy prezesa PiS bardzo wyrosła i jest już dosłownie wyższa od matki.

Marta Kaczyńska jest mamą trójki dzieci: dwóch córek i małego synka. Dziewczyny są już poważnymi osobami. Starsza z nich Ewa to studentka, która urodziła się w 2003 roku, czyli jest już nie tylko pełnoletnia, ale zupełnie dorosła. Niedawno pojawiły się pogłoski, że studiuje poza granicami Polski. Już jakiś czas temu portal ShowNews donosił, że córka Marty Kaczyńskiej ma się bowiem uczyć w chrześcijańskim, prywatnym uniwersytecie badawczym w Seulu, Yonsei University. To jedna z najstarszych, a zarazem najlepszych uczelni w całej Korei Południowej. Być może coś jest na rzeczy, bo dziewczyny dawno nie było widać z matką. Ale spotkać można za to Martę z młodszymi dziećmi: nastoletnią Martyną i małym Stasiem.

Kaczyńska kilka dni temu była z nimi oraz z mężem obecna na obchodach 14. rocznicy katastrofy pod Smoleńskiem. Rodzina Kaczyńskiej najpierw wzięła udział w uroczystościach w Krakowie, na Wawelu wszyscy pojawili się wraz z prezydentem Andrzejem Dudą. Oddali hołd zmarłej prezydenckiej parze Marii i Lechowi Kaczyńskim, którzy są tam pochowani.

ZOBACZ: Zadumana Joanna Racewicz przy grobie męża. Przejmujące, co zrobili ministrowie Nowacka i Gawkowski [ZDJĘCIA]

Tego samego dnia Marta Kaczyńska wraz z bliskimi była na uroczystościach w Warszawie, w tym na mszy w intencji ofiar katastrofy smoleńskiej. Patrząc na wspólne zdjęcia prawniczki i jej rodziny dało się zauważyć, że córka Martyna bardzo wyrosła. Nastolatka już dosłownie przerosła albo za chwilę przerośnie mamę! Wyraźnie widać, że obie są równe, a Kaczyńska tego dnia miała założone szpilki i na wyższym obcasie, zaś jej córka miała obuwie na płaskiej podeszwie. Zdjęcia w galerii jasno to pokazują. 

Piosenka "o Grzegorz Braun"

Quiz o Marii Kaczyńskiej. Polacy kochali tę pierwszą damę. Co o niej wiesz?

Pytanie 1 z 12
Maria Kaczyńska z domu miała na nazwisko:
Taka naprawdę była Maria Kaczyńska

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki