Anna Komorowska - nieznany fakt

i

Autor: Tomasz Jagodziński/SUPER EXPRESS Anna Komorowska - nieznany fakt

Z życia polityków

Nieznany fakt z życia Anny Komorowskiej zaskoczy wielu. Mąż może być dumny!

2022-07-26 8:07

Była pierwsza dama Anna Komorowska jest dość tajemniczą postacią. Zawsze wolała, aby jej życie prywatne pozostawało raczej nie odkryte, dlatego mało kto wie, czego udało się jej dokonać. Bronisław Komorowski może być dumny ze swojej żony!

Anna Komorowska ma powody do świętowania! 26 lipca obchodzi swoje imieniny. Z tej okazji warto przypomnieć sobie co nieco o byłej pierwszej damie, tym bardziej, że jej przeszłość skrywa fakt, o jakim mało kto wie. Żona Bronisława Komorowskiego dała się poznać raczej jako skryta pierwsza dama, która woli unikać błysku fleszy. Mimo to kilka razy zdecydowała się opowiedzieć o swoim  życiu. Jedną z najczęściej opowiadanych przez nią historii jest to, jak poznała swojego męża. Jednak tylko najbliżsi wiedzieli, jak wyglądał początek ich małżeństwa. Nie mieli łatwo.

W NASZEJ GALERII PONIŻEJ ZOBACZYSZ, CO SPOTKAŁO ANNĘ KOMOROWSKĄ

Bronisław Komorowski był opozycjonistą, razem z żoną mieszkał w pobliżu warszawskiego klubu Stodoła. Tam powstał magazyn bibuły, a gdy bezpieka przychodziła zadawać pytania, Anna Komorowska uparcie odmawiała odpowiedzi. W tym czasie jej mąż był wielokrotnie aresztowany. Wówczas wręczała mu niezbędne rzeczy: Biblię, sweter, szczoteczkę do zębów. Potrafiła po mistrzowsku zapanować nad emocjami. Swojemu mężowi jednak zaimponowała w innej, bardzo trudnej sytuacji.

Sprawdź: Ola Kwaśniewska pokazała wnętrza willi na Mazurach. Luksus to mało powiedziane!

- Najbardziej byłem z niej dumny, kiedy siedziałem internowany. Ania znalazła Jaworze na mapie, dojechała tam 31 grudnia 1981 roku, brnęła kilka kilometrów przez śnieg, z plecakiem dotarła do ośrodka – wspominał Bronisław Komorowski w jednym z wywiadów dla Gazety Prawnej.

Zapewne mało kto wiedział, że Anna Komorowska przeżyła coś podobnego… Nie można jej odmówić poświęcenia i wielkiej miłości do męża! Bronisław Komorowski może być dumny ze swojej ukochanej.

Sonda
Jak oceniasz Annę Komorowską jako pierwszą damę?
Politycy od kuchni - Bronisław Komorowski 2022
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany