Monika Urbańczyk. Nowa partnerka Tomasza Lisa

i

Autor: www.instagram.com/tomaszlis_official/

Ale ona ma ciało

Nowa partnerka Tomasza Lisa zachwyca! Zobaczcie zdjęcia pięknej Moniki

2022-12-27 10:35

Monika Urbańczyk została pokazana światu przez Tomasza Lisa na Instagramie tuż przed świętami. - Lis i Monia Lisa życzą Wesołych Świąt - napisał wówczas dziennikarz. Od razu zaczęto porównywać jego nową partnerkę do byłych żon, Kingi Rusin i Hanny Lis. Trzeba przyznać, że Tomasz Lis ma oko do pięknych kobiet. Zobaczcie, jak prezentuje się Monika Urbańczyk.

Nowa ukochana Tomasza Lisa jest absolwentką warszawskiego AWF, medalistką mistrzostw Polski w kick-boxingu. Na co dzień zajmuje się kaligrafią zdrowia, czyli ćwiczeniami łączącymi tai-chi, jogę i chińską kaligrafię. Monika Urbańczyk jest też matką, ma dorosłą już córkę, Dagmarę. Z dziennikarzem pokazała się już podczas maratonu w Chicago, w którym Tomasz Lis bieg, a kilka dni później przeszedł udar i wylądował w szpitalu. W lipcu "Super Express" opublikował zdjęcia paparazzi Tomasza Lisa z jego nową partnerką w restauracji, kiedy to dziennikarz obsypywał ją buziakami.

Monika Urbańczyk dzięki ćwiczeniom ma doskonałą figurę, którą często pokazuje w mediach społecznościowych. Chwali się tam także zdjęciami w bikini z różnych egzotycznych wakacji. Widać także, że przy niej Tomasz Lis bardzo szybko wraca do pełni sił po przebytej chorobie. Świetnym dowodem na to były zdjęcia dziennikarza z pogrzebu Mariusza Waltera (+85 l.).

Sonda
Która żona bardziej pasowała do Tomasza Lisa?

Czy nie wymagasz od siebie zbyt wiele?

Posłuchaj, jak wyznaczać sobie cele, aby być SZCZĘŚLIWYM!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany