Ale sielanka!

Szymon Hołownia zabrał żonę i dzieci na łódkę

2023-06-14 5:00

Nic lepiej nie obrazuje poglądów Polski 2050, jak sposób spędzania wolnego czasu jej lidera Szymona Hołowni (47 l.). Widać, że tego czasu ma sporo... Ostatnią niedzielę lider Trzeciej Drogi spędził z rodziną na łódce. Ukochana żona, dzieci i plusk fal - to idealny sposób, by nabrać dystansu do wyborczej walki. Spokój, sielanka i relaks.

Szef Polski 2050 nieraz podkreślał, że rodzina jest dla niego najważniejsza. Teraz w mediach społecznościowych pochwalił się, jak uroczo spędził słoneczną niedzielę - zaprosił rodzinę na rejs z przewodnikiem.

Rejs po Wiśle z rodziną. Tak polityk łapie dobrą energię 

Z żoną Ulą, dziećmi Marią i Elżbietą oraz z siostrą żony i jej dziećmi przez kilka godzin pływał stateczkiem po Wiśle w Warszawie. - Zaproponowaliśmy dzieciarni zapoznanie z rzeką - napisał Szymon Hołownia. Na zdjęciach widać, że wszyscy bawili się doskonale. 

Oprócz relaksu była też garść pouczających opowieści rzecznych z pierwszej ręki, bo od przewodnika: - Było o tajemnicach grubej Kaśki, o historii osiedla barek w Porcie Czerniakowskim, o mozolnym odbudowywaniu flisactwa rzecznego - napisał pod postem polityk.

- Miasto widziane z wody - wspaniałe. Zakola i odnogi Wisły - nieodmiennie piękne. Kilka złapanych wspólnych godzin z siostrą Uli i jej rodziną – bezcenne – relacjonował polityk. Tylko pozazdrościć. 

Szymon Hołownia o sukcesie Polski 2050: "Jest klient na nasz produkt, bo ludzie od 3 lat dopłacają do tego, by firma istniała" [Express Biedrzyckiej]
Sonda
Czy Szymon Hołownia byłby lepszym premierem niż Mateusz Morawiecki?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany