Aleksandra Kwaśniewska

i

Autor: Instagram

Mocna reakacja

Ola Kwaśniewska wyjechała z kraju. Padło pytanie o męża. Musiała się tłumaczyć!

2023-06-22 9:53

Ola Kwaśniewska ostatnio pochwaliła się nagraniem z rajskiego wyjazdu, w którym brała udział. Wśród osób bawiących się na wypadzie była też aktorka Marta Wierzbicka, ale na wideo opublikowanym przez Olę nie widać jej ukochanego Kuby Badacha. Od razu pojawiło się pytanie o męża. Kwaśniewska ostro zareagowała!

Ola Kwaśniewska od ponad dziesięciu lat jest w szczęśliwym związku małżeńskim z piosenkarzem Kubą Badachem. Para świetnie się uzupełnia, ale niestety, od czasu do czasu Kwaśniewska musi się mierzyć z kłopotliwymi pytaniami o męża. Tak było np. w czasie sylwestra, gdy Ola wstawiła na Instagramie zdjęcie z rodzicami. Wtedy jedna z internautek zarzuciła jej, że zostawiła męża samego. Teraz znów musiała się tłumaczyć z braku męża w nagraniu, które opublikowała. Ola Kwaśniewska pochwaliła się, że uczestniczyła w uroczym wyjeździe i spędziła czas ze znajomymi. Wśród nich znalazła się też aktorka Marta Wierzbicka. Kwaśniewska w swoim stylu opisała wyjazd, czyli przy użyciu hasztagów: - here we go again bajobongo na rzecz miłości i dobra rada dla wszystkich zupełnie gratis jak się chajtacie w jakimś ładnym miejscu to nie żartujcie przy gościach że trzeba to powtórzyć w rocznicę bo przyjadą 😉 - opisała nagranie.

Gdy internauci zauważyli, że wstawiła nagranie, to od razu pojawiło się dość wścibskie pytanie o męża, w którym zapytano, czy nadal odpoczywa po festiwalu w Opolu. Ola Kwaśniewska od razu zareagowała i ostro odpisała: - Proszę się zatem wykazać konsekwencją i rzucać się na wszystko, co transmituje tvp. Teraz jest to na przykład ceremonia otwarcia Igrzysk Europejskich z Dudą na trybunach. Kto to widział brać udział w takiej ceremonii i nie być za pisem? No nie da się - odpowiedziała mocno. 

Listen on Spreaker.