Aleksandra Kwaśniewska

i

Autor: Podlewski/AKPA

WOW

Ola Kwaśniewska w samym bikini! Kusi dekoltem, takiej jej nie znaliśmy

2023-09-16 12:12

Ola Kwaśniewska zazwyczaj pokazuje się w skromnych i eleganckich strojach, które nie odsłaniają wiele ciała. Dlatego gdy zobaczyliśmy ją w kostiumie kąpielowym, szczęka nam opadła! W takiej odsłonie jeszcze nie mieliśmy okazji jej poznać.

Ola Kwaśniewska mimo ogromnej popularności i sympatii, jaka darzy ja wiele osób, nie lubi zdradzać zbyt wiele ze swojego życia prywatnego. Choć jest aktyna w mediach społecznościowych, najgęściej pokazuje tam zdjęcia ze swoim pupilem lub z podróży. W ostatnim czasie chwaliła swoją wycieczką do Szwajcarii, gdzie miała okazję zwiedzać zabytki, cieszyć się malowniczym krajobrazami czy próbować lokalnych przysmaków.

Córka Jolanty i Aleksandra Kwaśniewskich wskoczyła też do basenu. Dodała zdjęcie, na którym opiera się o jego brzeg w czarnym kostiumie kąpielowym i okularach przeciwsłonecznych. Dekolt zaś zakrywają złożone ręce dziennikarki. Mimo wszystko wygląda bardzo kusząco, bowiem nie odsłoniła za wiele. Za plecami Oli Kwaśniewskiej widać powalający krajobraz na wzgórze porośnięte lasem.

- Powyższym zdjęciem osoby w zbiorniku wodnym pragnę przyciągnąć Waszą uwagę do zamieszczonej obok mapy, która niestety średnio się prezentuje w stroju kąpielowym. Jest to bowiem z grubsza nasza Szwajcariada, o której rozpiskę prosiliście i która prezentowała się następująco: Zurych -> Sankt Gallen -> Lucerna -> Bürgenstock -> Interlaken (stąd -> Lautenbrunnen -> Wengen -> Brienz i powrót statkiem do Interlaken) -> Montreux -> Zermatt -> Andermatt -> Zurych – napisała.

Ola Kwaśniewska jest zachewycona Szwajcarią i robi jej świetną reklamę! Na pewno zachęciła wiele osób do odwiedzenia tego miejsca przy najbliższej okazji.

Quiz o Jolancie Kwaśniewskiej. Jak dobrze znasz byłą pierwszą damę?

Pytanie 1 z 15
Ile dzieci ma Jolanta Kwaśniewska?
Jolanta Kwaśniewska na starych zdjęciach
G. SCHETYNA: POTRZEBNY OKRĄGŁY STÓŁ W SPRAWIE POLITYKI MIGRACYJNEJ
Listen on Spreaker.