Tylko w Super Expressie

Olga Semeniuk i Piotr Patkowski przeżyli straszne nerwy w knajpie! "O to ci z PiS-u". Mężczyzna się nie hamował

Olga Semeniuk-Patkowska i Piotr Patkowski wiodą razem szczęśliwe życie, a niedawno scementowali swój związek, mówiąc sobie sakramentalne "tak" przed ołtarzem. Niestety młodzi wiceministrowie rządu PiS muszą na co dzień mierzyć się z falą hejtu, i to nie tylko w internecie. Do nieprzyjemnej sytuacji doszło kilka miesięcy temu w jednym ze stołecznych lokali. Olga Semeniuk-Patkowska i Piotr Patkowski przeżyli straszne nerwy w knajpie Warszawie! Pewiien mężczyzna się nie hamował! O szczegółach zdarzenia opowiedzieli w rozmowie z "Super Expressem".

Straszny hejt na Olgę Semeniuk i Piotra Patkowskiego

Olga Semeniuk i Piotr Patkowski pod koniec listopada wzięli ślub. Wcześniej byli ze sobą dwa lata. Zakochani przez ten czas często musieli mierzyć się z różnego rodzaju hejtem. Miarka przebrała się w dniu ślubu, czyli - jak - podkreśliła wiceminister rozwoju i technologii - "najpiękniejszego dnia w życiu". Skandalicznie zachował się m.in. prezydent Białegostoku Tadeusz Truskolaski. - To było absolutne przekroczenie granicy. Nawet Tomasz Lis, który politycznie jest absolutnie po drugiej stronie, napisał: dajcie spokój, młoda para wzięła ślub - zauważyła w rozmowie z "SE" Olga Semeniuk-Patkowska. Niestety młodzi małżonkowie, a wcześniej narzeczeni, z atakami mierzą się nie tylko w internecie, lecz także w realnym świecie. 

Olga Semeniuk i Piotr Patkowski zaatakowani w knajpie. "W końcu wyszliśmy"

Niedawno zaatakowany fizycznie został Stanisław Karczewski, z kolei okrutne pogróżki dostawał Tomasz Grodzki. Olga Semeniuk-Patkowska i Piotr Patkowski odpowiedzieli natomiast o nieprzyjemnym zdarzeniu w jednym z lokali w Warszawie. Dramatyczne sceny rozegrały się kilka miesięcy temu. - Weszliśmy w sobotę do knajpy, żeby odpocząć, przegadać tydzień i nagle jakiś pan zaczyna googlować w internecie i mówić na głos "o to są ci z PiS-u" - relacjonuje wiceminister rozwoju i technologii. Zrobiło się groźnie... Jak para zareagowała? -  Ja jestem generalnie spokojniejszy, Olga natomiast ma taką taktykę, żeby to przerywać - zdradza Piotr Patkowski. - W końcu wyszliśmy - wtrąca Olga Semeniuk-Patkowska i apeluje o życzliwość i poszanowanie prywatności. - My też jesteśmy częścią prywatnego świata, my też mamy prawo wyjść, funkcjonować w świecie - wskazuje. 

W naszej galerii prezentujemy zdjęcia Olgi Semeniuk-Patkowskiej z dzieciństwa

Politycy od Kuchni - Paweł Kukiz
Listen on Spreaker.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki