Wielka miłość w rządzie

i

Autor: archiwum prywatne Wielka miłość w rządzie

FOTO

Olga Semeniuk pokazała nowe zdjęcie. Została obsypana prezentami tuż po ślubie!

2022-12-06 15:23

Olga Semeniuk i Piotr Patkowski pod koniec listopada wzięli ślub i bawili się na własnym weselu. Jednak młoda para nie przestaje świętować! Kilka dni temu Patkowski skończył 31 lat, a wczoraj (5 grudnia) Semeniuk świętowała urodziny. Świeżo upieczona żona została obsypana prezentami!

Olga Semeniuk i Piotra Patkowski już od 10 dni są małżeństwem 

Ślub Olgi Semeniuk i Piotra Patkowskiego odbył się 26 listopada. Para młoda pobrała się w kościele św. Wojciecha i ślubowała sobie miłość w obecności zaproszonych gości: rodziny, przyjaciół, krewnych i znajomych. Na uroczystość zaślubin wiceministrów z rządu Morawieckiego zaproszeni zostali też politycy, m.in. Beata Mazurek, Marzena Machałek, Adam Biela i Andżelika Możdżanowska oraz Piotr Gliński. Wesele odbyło się w pałacu i było huczne! I chociaż świeżo upieczeni małżonkowie nie mieli miesiąca miodowego, bo od razu popędzili do pracy, to cały czas muszą być we wprost szampańskich nastrojach, bo grudzień obfituje w ważne dla obojga święta. I wcale nie chodzi o zbliżające się wielkimi krokami Boże Narodzenie czy przypadające właśnie Mikołajki. Najwyraźniej nad losem Semeniuk i Patkowskiego czuwała opatrzność, skoro połączyła tę dwójkę! Dlaczego? Oboje obchodzą w grudniu urodziny. Piotr Patkowski skończył 31 lat 2 grudnia, a jego ukochana małżonka Olga Semeniuk miała 34. urodziny 5 grudnia. To, że połączyła ich miłość to zdecydowanie nie może być przypadek!

Semeniuk i Patkowski łączy coś szczególnego. Oboje mają urodziny w grudniu

Tydzień po ślubie młoda żona pokazała, jak świętowane były urodziny męża Piotra Patkowskiego. Były baloniki, także takie napełniane helem w kształcie "31". A jak urodziny obchodziła Semeniuk? W pracy została dosłownie obsypana prezentami! Wiceminister rozwoju i technologii dostała bukiety kwiatów, słodkości: - Dziękuję za wszystkie życzenia! Każdy z Was, to cząstka mnie. Dziękuję za humor, ciepło, szczerość, odwagę i spontaniczność. P.S. Dostać od swojego zespołu napis „Dla najlepszej szefowej na świecie”, to zaszczyt. Nic bez Was! A dzisiaj Mikołaj - napisała zadowolona. 

NIŻEJ ZOBACZYCIE, JAK WYGLĄDAŁO WESELE PATKOWSKIEGO I SEMENIUK: 

Semeniuk spóźniła się na własny ślub
Nasi Partnerzy polecają