Oskar Szafarowicz i Tusk

i

Autor: Filip Naumienko/REPORTER, PAP

boki zrywać?

Oskar Szafarowicz przygotował żart na prima aprilis. Jego ofiarą został Donald Tusk

2024-04-02 10:25

W poniedziałek poza laniem się wodą, robiliśmy sobie również kawały z okazji prima aprilis. Kontrowersyjny działacz młodzieżówki Prawa i Sprawiedliwości Oskar Szafarowicz postanowił z tej okazji okrutnie zakpić z Donalda Tuska. Student prawa na UW na platformie X zamieścił wpis szyderczo uderzający w premiera. Jego poziom musicie ocenić sami...

Oskar Szafarowicz to aktywnie działający oraz udzielający się działacz młodzieżówki Prawa i Sprawiedliwości. Jest również kandydatem z listy tej partii na radnego Warszawy w wyborach samorządowych. Kandyduje w okręgu Praga-Południe. Student prawa na Uniwersytecie Warszawskim nie ukrywa, że nie jest zwolennikiem Donalda Tuska i jego rządów. W mediach społecznościowych regularnie przypomina, jak źle było, gdy ten stał na czele rządu w latach 2007-2014. Z okazji prima aprilis postanowił po raz kolejny uderzyć w urzędującego premiera.

Sprawdź: Aktywista PiS złamał ciszę wyborczą?! Zasiadał w komisji wyborczej

1 kwietnia udostępnił on zdjęcie Donalda Tuska. Widać na niej okładkę książki, będącej biografią premiera, która nazywa się "Donald Tusk. Szczerze". Szafarowicz do opisu fotografii użył jedynie dwóch słów. "Prima aprilis" - napisał.

Dobry żart?

Galeria poniżej: Tak Donald Tusk przygotowuje się na święta

Sonda
Jak oceniasz pierwsze 100 dni rządu Donalda Tuska?
Kaczyński o Tusku

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Tekst sponsorowany