Lech Wałęsa

i

Autor: Artur Hojny/SUPER EXPRESS Lech Wałęsa

NIEWYSZUKANE MENU

Skromna dieta Lecha Wałęsy! Brak rarytasów. Patrząc na menu od razu można poczuć się głodnym!

2022-10-25 8:38

Lech Wałęsa postanowił zabrać się za siebie i przejść na specjalną dietę. Były prezydent skorzystał z pomocy specjalisty, który rozpisał mu konkretnie: co ma jeść i pić, by uzyskać dobre efekty kuracji oczyszczającej. Patrząc na menu diety od razu można poczuć się głodnym! Czy Wałęsa podoła dietetycznemu wyzwaniu?

Lech Wałęsa dostał ścisłą kurację oczyszczająca

Lech Wałęsa miewa kłopoty ze zdrowiem. Polityk nie ukrywa, że korzysta z pomocy lekarzy czy też leczniczych kuracji w sanatoriach. Zresztą, nawet niedawno Lech Wałęsa trafił do szpitala i musiał zostać podłączony od kroplówkę i tlen. Sprawa wyglądała poważnie, a za Wałęsę odprawiono nawet msze w intencji o powrót do zdrowia. Faktem jest, że Wałęsa, zresztą tak jak i każdy z na, musi dbać o zdrowie i kondycję. Były prezydent zdecydował się na konkretne działanie, a mianowicie postanowił przejść na dietę. Zalecono mu kurację oczyszczającą, która przebiegać ma dwuetapowo. Pierwszy etap trwa 5 dni. Na czym polega? W zaleceniach znalazł się zapis o tym, by na czczo pić litr soku z kiszonej kapusty, a wszystko po to, by oczyścić jelito grube. Jeśli chodzi o jedzenie, to w kuracji można przez 5 dni jeść tylko pszenicę orkiszową, ale uwaga, jedynie gdy kuracjusz poczuje głód. Taka pszenica musi zostać przyrządzona w specjalny sposób: ma zostać zalana wodą w proporcji 1:10 i gotowana przez 1,5 godziny. W ramach pierwszego etapu można też pić wodę z cytryną, imbirem z natką pietruszki (w tym przypadku napar ma być gotowany przez 15 minut). Jeśli chodzi o drugi etap kuracji, to trwa on 10 dni. W tym czasie można włączyć do menu warzywa i owoce, ale tylko konkretne, na śniadanie np. grejpfruty, jabłka, gruszki czy truskawki, ale już pod żadnym pozorem nie można jeść winogron, pomarańczy czy bananów. Na obiad i kolację można jeść gotowane lub surowe warzywa.

Jeśli chodzi o napioe to oprócz tych pitych w pierwszych dniach kuracji, można dodać do menu także zioła i herbatkę zieloną. Surowo zabronione jest picie w tym czasie kawy, herbaty czy alkoholu, tego Wałęsa musi się wystrzegać. W kuracji pojawia się też ostrzeżenie, które mówi o tym, że w ciągu początku kuracji może występować ból głowy czy podwyższona temperatura ciała, a tymi objawami nie należy się przejmować. - Ten Pan z nową dietą, a może pomoże, zobaczymy - przyznał Lech Wałęsa. 

Sonda
Porad oraz diety szukasz:
Wałęsa nie był agentem! Prof. Dudek UJAWNIA kulisy Solidarności - Raport Walczaka