Sławomir Mentzen

i

Autor: Terlecki fot. facebook.com/Sławomir Mentzen

Zaskakujące, co pokazują w sieci

Oto Kobiety Konfederacji! Piękne aktywistki wspierają Mentzena

2023-04-14 10:13

Konfederacja cieszy się ostatnio sporą popularnością. Przyczynił się do tego nowy prezes partii Sławomir Mentzen, który zawojował TikToka, a w mediach społecznościowych czuje się jak ryba w wodzie. Ponadto w ostatnich sondażach ugrupowanie zdobywa ok. 11 proc. poparcia. Oto, jakie kobiety wspierają Konfederację!

Kobiety Konfederacji to profil na TikToku, prowadzony przez 18 kobiet, które w krótkich filmikach punktują obecną władzę i starają się obalać mity na temat ugrupowania i współtworzących je polityków. Choć profil powstał pod koniec marca 2023 roku, już może się pochwalić niemal 6 tysiącami obserwujących i ponad 37 tysiącami polubień. Jakie są ich postulaty?

- Na tym kanale będziemy komentować i przedstawiać ważne aspekty życia społecznego i politycznego w naszym kraju. Więcej kobiet w polityce to więcej o sprawach społeczno-gospodarczych stricte kobiety, dziecka, rodziny. Więcej o tradycyjnych wartościach, więcej o Polskim Narodzie. Więcej o edukacji, więcej o opiece okołoporodowej. Więcej o niskich i prostych podatkach, więcej o potrzebnych ustawach, więcej o Polsce! – mówią aktywistki w swoim pierwszym wspólnym filmiku.

W swoich postach mówią o relacjach polsko-ukraińskich, Unii Europejskiej, inflacji w Polsce czy o sytuacji rolników. Piękne kobiety mówiące o ważnych sprawach z pewnością przyciągną wielu internautów. Do tego starają się pokazać, że wbrew panującej opinii w niektórych środowiskach Konfederacja cieszy się poparciem płci pięknej. Z takiego wsparcia Sławomir Mentzen może być dumny.

Sonda
Popierasz Konfederację?
T. RZYMKOWSKI: KIEDYŚ W SZKOŁACH BRAKOWAŁO MYDŁA I PAPIERU TOALETOWEGO
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany