Rzeszów. Ławka w kształcie mapy Polski ma regulamin z 15 podpunktami

i

Autor: SHUTTERSTOCK, TWITTER

Nie możesz przegapić słynnych ławek!

Patriotyczne ławki, które wyśmiał Tusk. Gdzie na nich usiądziesz?

2022-09-01 16:19

Ławki w kształcie Polski czy też ławki patriotyczne to najnowszy projekt Kancelarii Premiera, który wzbudza wiele kontrowersji. Jedni krytykują je za wygląd, inni za niedostępne dla wszystkich wejście, jeszcze inni wyśmiewają regulamin korzystania z ławek. Gdzie można je zobaczyć na własne oczy?

Patriotyczne ławki szybko zyskały duży rozgłos. Ławka stoi na podwyższeniu, do której prowadzą schodki, a otacza ją biało-czerwony kontur Polski. Co ciekawe, na każdej z nich widnieje regulamin użytkowania, z którego można się dowiedzieć, że obiekt jest przeznaczony do siedzenia, mogą na nim przebywać maksymalnie trzy osoby, nie można wnosić na nią zwierząt, a osoby oczekujące w kolejce mają czekać w odległości 1,5 metra. Te zapisy wyśmiał lider PO Donald Tusk podczas swojego wystąpienia na Campus Polska. W internecie także powstaje wiele żartów z ławkami w kształcie Polski w roli głównej. Gdzie je można znaleźć?

W NASZEJ GALERII PONIŻEJ ZOBACZYSZ, JAK DONALD TUSK ŚWIĘTOWAŁ URODZINY WNUCZKI

Sprawdź: Donald Tusk drwi z PiS jak nigdy! „Ja nie jestem z Neo-Nówki, ja tylko czytam dokument”

W każdym województwie ma się znaleźć jedna ławka patriotyczna, czyli będzie ich 16. Można na nich usiąść w Gdańsku przed Muzeum II Wojny Światowej, na rynku w Kielcach, Kraków, w Rzeszowie oraz w Olsztynie pod urzędem wojewódzkim. Pozostałe planowane lokalizacje to Białystok, Gorzów Wlkp., Opole, Poznań, Radom, Toruń i Wrocław.

Express Biedrzyckiej: Gen. Pacek rozgryzł Putina! Wie, co robi wobec Europy Zachodniej
Sonda
Podobają ci się ławki w kształcie Polski?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany