Kabaret Neo Nówka

i

Autor: instagram.com/neonowkaofficial

Kabareciarze wyśmiali projekt

Neo-Nówka zaatakowała patriotyczne ławki! Ale to nie wszystko

2022-09-01 15:56

Kabaret Neo-Nówka zasłynął dzięki głośnemu skeczowi „Wigilia 2022”, w który mocno skrytykowali rząd oraz wyborców PiS. Teraz artyści postanowili się odnieść do nowopowstałych patriotycznych ławek opatrzonych regulaminem.

Kabaret Neo-Nówka nie spuszcza polskiej sceny politycznej z oka. Nic dziwnego, że ich uwagę przykuły patriotyczne ławki, które już pojawiły się w niektórych polskich miastach. Ich wygląd wywołał wiele kontrowersji przez dodanie do barw biało-czerwonych niebieskiej podstawy, przez co wielu osobom kojarzy się raczej z Rosją. Do ławek dołączono także regulamin składający się z 15 punktów, który wyśmiał między innymi lider PO Donald Tusk podczas swojego wystąpienia na Campus Polska. Teraz kabareciarze postanowili wypowiedzieć się na ich temat na swoim oficjalnym profilu na Twitterze.

W NASZEJ GALERII PONIŻEJ MOŻESZ ZOBACZYĆ, JAK WYGLĄDAŁ TEGOROCZNY CAMPUS POLSKA

- Po zapoznaniu się z regulaminem użytkowania ławki patriotycznej, musimy przyznać że w skeczu „Wigilia 2022” nie doszacowaliśmy poziomu absurdu w naszym kraju. Oj, będzie kolejny update tego skeczu. PS A jak już pośmieszkowaliśmy, to pamiętajcie, że już jest 16,1% - napisali.

Sprawdź: Najpierw Neo-nówka, teraz Jerzy Kryszak. Kolejna polityczna krytyka na kabaretowej scenie. Jest jeszcze ostrzej?

Jak widać, Neo-Nówka zamierza jeszcze bardziej wbić szpilę w PiS. Fani na pewno z niecierpliwością czekają na nową wersję „Wigilii 2022”. Zapewne będzie jeszcze bardziej ostra niż poprzednia.

Kontrowersyjny występ kabaretu Neo-Nówka. Jest afera! Poseł PO komentuje
Sonda
Podobają ci się ławki w kształcie Polski?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany