Tak się zmieniał Paweł Kukiz

i

Autor: Piotr Lampkowski/Super Express

Współczujemy

Paweł Kukiz w żałobie. Córka przekazała smutną informację

2023-03-29 7:28

Znany muzyk i polityk często chwalił się nowymi członkami w rodzinie. Niestety tym razem opłakuje odejście Felusia. Informację o tym, że jeden z pupili Pawła Kukiza odszedł za tęczowy most, opublikowała Pola Kukiz, jedna z jego córek.

- Obyś miał dużo jedzonka za TM Feluś - napisała Pola Kukiz, umieszczając zdjęcie psa i oznaczając je czarnym serduszkiem. Dla Pawła Kukiza to wielki cios. Polityk jest wielkim fanem zwierząt. Oprócz wspomnianego yorka miał jeszcze inne psy i koty. W 2019 roku przywitał nowego członka rodziny - Zeena, która zastąpiła mu Zoykę, która wówczas odeszła.

- W domu nowy członek rodziny-a właściwie członkini- Zeena 🙂 Dołączyła do Draka (owczarek), Brunia i Felusia (yorki), Barnaby i Kocia (koty). Przyszła na miejsce Zoyki, która niestety nam odeszła niedawno 😢 Yorki załamane i unikają jak mogą tego „brzdąca”, który jest od nich ze trzy razy większy a z Drakiem był początkowo spory problem, bo dość długo nie chciał Zeenki zaakceptować. Koty mają - jak zawsze- wywalone, bo już dawno poukładały sobie całą sforę prostą metodą - „z liścia” po nosie 🙂 A Zeenka błyskawicznie się zaaklimatyzowała, co widać na ostatnich zdjęciach w jej szerokim uśmiechu - napisał wówczas Paweł Kukiz.

Poseł KO w żałobie. Przekazał druzgocące wieści: "Blisko 19 lat razem... Byłaś najcudowniejsza na świecie"

Przypomnijmy, że były lider zespołu Piersi z żoną Małgorzatą, ma trzy córki: Julię (32 l.), Polę (29 l.) i Hannę (23 l.). Od 2021 roku jest też dziadkiem.

Kukiz w otoczeniu córek. A gdzie jest żona? ZOBACZ

Pola Kukiz o odejściu Felusia

i

Autor: Instagram
P.KUKIZ: ZAWIESIŁEM UMOWĘ Z PIS-EM
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają