Agnieszka Mosór

i

Autor: Baranowski/AKPA

To koniec

Piękna prezenterka Polsatu odchodzi z mediów. Teraz będzie uczyć

2022-12-06 11:30

Agnieszka Mosór (49 l.), która przez 24 lata pracowała w Polsacie jako reporterka i prezenterka "Wydarzeń", postanowiła odejść z mediów. Teraz dziennikarka skupia się na pracy wykładowczyni akademickiej.

Agnieszka Mosór w lipcu poinformowała o końcu współpracy z Polsatem. Nie ujawniała jednak wówczas swoich dalszych planów zawodowych. – Chcę się zaangażować w nowe projekty. Ale żadnej drogi nie zamykam. Potrzebuję zmiany. Chcę spojrzeć na rynek mediów trochę z innej perspektywy – mówiła "Presserwisowi". - Od dwóch lat pracuję jako wykładowca na studiach podyplomowych na Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie. Mam wykłady z wystąpień publicznych, wizerunku i szkolenia medialne kadry menedżerskiej, urzędników, samorządowców – mówi Mosór. Agnieszka Mosór początkowo była reporterką "Informacji", a potem "Wydarzeń". W Polsat News przez kilka lat prowadziła także "Graffiti". 

Dziennikarka jest absolwentką Wydziału Romanistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Europejskiego Studium Dziennikarstwa École Supérieure de Journalisme de Lille – Uniwersytetu Warszawskiego.

"Najsłynniejsze prezenterki TVP w epoce PRL. Historia z Koprem"
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany