Riad Haidar

i

Autor: Facebook.com/@Riad Haidar Riad Haidar

Riad Haidar

Poseł KO i niedoszły teść Dody o swojej ciężkiej chorobie. Nie może leczyć dzieci

2023-02-24 22:41

Riad Haidar (72 l.) to lekarz, który jest szanowanym mieszkańcem Białej Podlaskiej. To tu jest szefem sztabu WOŚP oraz byłym ordynatorem oddziału neonatologii miejscowego szpitala. Ma dwóch synów, Emil kilka lat temu był w związku z Dorotą "Dodą" Rabczewską, a Kamil jest partnerem Zofii Ślotały, byłej dziewczyny Borysa Szyca. Haidar niestety nie może pracować z uwagi na poważną chorobę.

- Kochani, pewnie zauważyliście, że od jakiegoś czasu nie publikuje postów, nie jestem aktywny w mediach społecznościowych i co jest dla mnie najtrudniejsze, nie spotykam się z moimi małymi pacjentami Niestety zostanie tak, póki nie odzyskam pełni sił. Musiałem podjąć rękawice i zmierzyć się z chorobą. Pierwszy etap leczenia na szczęście mam już za sobą. Chciałbym bardzo podziękować koleżankom 👩‍⚕️ i kolegom 👨‍⚕️ lekarzom za objęcie mnie opieką i leczeniem. Wasz profesjonalizm, oddanie pacjentom i cierpliwość jest niespotykana. Dziękuje za wszystkie wiadomości oraz wsparcie, to wiele dla mnie znaczy Życzę Wam wszystkiego najlepszego. Pamiętajcie, nie jestem facetem, który kiedykolwiek odpuszcza. Dużo MIŁOŚCI - napisał na Facebooku Riad Haidar.

Przypomnijmy, że lekarz, który pochodzi z Syrii, ukończył w Polsce studia lekarskie na Akademii Medycznej w Lublinie. Od 1989 posiada polskie obywatelstwo. W październiku 2021 roku poinformował o przejściu ciężkiej operacji. Riad Haidar zanim został posłem Koalicji Obywatelskiej działał w SLD w latach 2000-2019. Był radnym Miasta Biała Podlaska i piastował mandat Sejmiku Województwa Lubelskiego.

Była dziewczyna Borysa Szyca odwołuje ślub z niedoszłym szwagrem Dody. "Nie mam z tym żadnego problemu"

Poseł Sośnierz jest po rozwodzie. Teraz żartuje. "Dziewczyny, dzwońcie pod numer ..."
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany