Mamy zdjęcia!

Poseł KO przyłapany. Tak potraktował swoich siostrzeńców

2023-08-31 5:00

Poseł KO Paweł Kowal jest obecnie zajęty prowadzeniem kampanii wyborczej w swoim rodzinnym Rzeszowie, gdzie jest „jedynką” na liście swojej partii. Ostatnio udał się na swoje rodzinne podwórko, gdzie spotkał się z siostrzeńcami. Zdjęcia pokazują, jak ich potraktował.

Paweł Kowal zna Rzeszów jak własną kieszeń i nie ukrywa swojego przywiązania do tego miejsca. - Tu są moje korzenie, tu jest moja tożsamość, tu są moje smaki, przyjaźnie, miłości – mówił nam.

To właśnie tu zawitał w ostatnich dniach, żeby rozpocząć na całego kampanię wyborczą. Chociaż trwa walka o każdego wyborcę, polityk KO znalazł chwilę na odpoczynek w gronie najwyższych. Odwiedził podwórko, na którym się wychował i spotkał się ze swoimi siostrzeńcami. Nie mógł się oprzeć i wziął od nich hulajnogę! Zaraz potem pognał przed siebie. Nie przeszkadzał mu nawet mały rozmiar pojazdu.

- W czasie kampanii wpadłem na podwórko, gdzie się wychowałem i spotkałem się z siostrzeńcami. Wzięliśmy hulajnogi i pojechaliśmy na oranżadę. To był bardzo miły czas – opowiadał nam.

Chłopcy cały czas mu towarzyszyli, a nawet ścigali się z Pawłem Kowalem. Razem wybrali się także na plac zabaw, gdzie dzieci mogły się wyszaleć pod czujnym okiem polityka. Na koniec intensywnego dnia poseł KO kupił sobie czekoladowe lody w rożku.

Widać, że cała rodzina ma świetne relacje i lubi spędzać ze sobą czas. Maluchy na pewno były zachwycone wujkiem, który żadnego wyzwania się nie boi. Takie spotkanie na pewno pomogło w naładowaniu baterii przed intensywną kampanią wyborczą!

Quiz. Ci aktorzy, piosenkarze i sportowcy byli posłami. Pamiętasz, kto zasiadał w Sejmie?

Pytanie 1 z 15
Na początek coś prostego. Czy Piotr "Liroy" Marzec był posłem?
Express Biedrzyckiej Paweł Kowal