Ojciec Rydzyk

i

Autor: Paweł Skraba / Super Express Ojciec Rydzyk

Niepokojące doniesienia

Powstanie fabryka produkująca ludzi?! U Rydzyka na serio tak straszą!

2022-12-17 20:38

Fabryka produkująca ludzi wydaje się jakąś totalną fantasmagorią. Sprawa jednak dla niektórych osób może wyglądać całkiem poważnie. W portalu Radia Maryja, czyli części tzw. imperium ojca Tadeusz Rydzka, pojawił się niepokojący artykuł. "EctoLife to nazwa projektu, który ma być pierwszą na świecie fabryką ludzi" - tak zaczyna się tekst w serwisie powiązanym z Tadeuszem Rydzykiem. O co tu chodzi?

"Fabryka do produkcji ludzi EctoLife" Co się za tym kryje?

W mediach ojca Tadeusza Rydzyka pojawiają się bardzo różne artykuły. Często dotyczą one spraw związanych z szeroko pojętą moralnością. Tym razem w portalu Radia Maryja zaniepokoili się "fabryką produkującą ludzi", która niebawem miałaby powstać. Według mediów Rydzyka niemiecki biotechnolog Hashem Al-Ghalili przedstawił wizualizację laboratorium zawierającą setki sztucznych łon i w ciągu roku w ramach projektu miałoby "powstawać" 30 tys. dzieci. Wszystko oparte jest na metodzie in-vitro. - Fabryka do produkcji ludzi EctoLife! Wczoraj Hashem Al-Ghaili udostępnił projekt tworzenia pierwszej na świecie fabryki sztucznych macic. Mówi o tym cały świat. Ma być to rozwiązanie problemu zwiększającej się niepłodności. Stan nauki już nam na to pozwala. Etyka chyba nie - stwierdził Maciej Kawecki, prorektor ds. innowacji Wyższej Szkoły Bankowej w Warszawie. - Mnie ta wizja po prostu przeraża - skomentował ks. Mateusz Markiewicz. 

Hashem Al-Ghaili o EctoLife

Sam niemiecki naukowiec - cytowany przez portal związany z Tadeuszem Rydzykiem - zaznaczył, że  EctoLife "to doskonałe rozwiązanie dla kobiet zmuszonych do chirurgicznego usunięcia macicy lub borykających się z innymi schorzeniami". - Dzięki naszemu rozwiązaniu, przedwczesne porody czy cesarskie cięcia odejdą do przeszłości. EctoLife posłuży do zwalczenia kryzysu dzietności wielu krajom takim jak Japonia, Korea Południowa Bułgaria itd. - przekonywał Hashem Al-Ghaili. 

Sonda
Czy wierzysz w to, ze powstanie fabryka produkująca ludzi?
31. urodziny Radia Maryja. Byliśmy w środku wielkiej imprezy ojca Tadeusza Rydzyka

Dlaczego polski Kościół tak szybko traci wiernych?

Posłuchaj! Niektóre z powodów mogą zaskakiwać.

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany