Jarosław Kaczyński.

i

Autor: TOMASZ GOLLA / SUPER EXPRESS

Kto by się spodziewał?

Prywatne wyznanie Kaczyńskiego. Mikrofon ciągle był włączony

2022-10-16 9:59

Prezes PiS Jarosław Kaczyński cały czas jeździ po Polsce, wygłaszając swoje przemowy do mieszkańców i odpowiadając na ich pytania. W sobotę 14 października pojawił się w Myszkowie i Częstochowie, gdzie po oklaskach od publiczności, prosto do włączonego mikrofonu, padło prywatne wyznanie.

Jarosław Kaczyński zdecydowanie lubi swoje spotkania z mieszkańcami. Zawsze jest witany i żegnany z entuzjazmem, zebrani wykrzykują jego imię, a czasem nawet pada komplement, że jest „the best”, czyli najlepszy. Podczas sobotniej przemowy w Myszkowie były wicepremier mówił o poprzednim systemie i świadomości Polaków oraz innych Europejczyków w tamtym okresie. Wspomniał także słowa Władysława Bartoszewskiego, mówiąc przy okazji, że kiedyś Polska miała się ciągle poddawać. Na zakończenie przemówienia jak zwykle został gromko nagrodzony oklaskami, a zebrani w sali zaczęli skandować „Jarosław”. Na twarzy Jarosława Kaczyńskiego widać było zadowolenie. Stojąc ciągle przy włączonym mikrofonie, zdecydował się na raczej prywatną, a nie polityczną uwagę. - Dziękuję. Lubię tego słuchać. Ze wszystkich rzeczy, które mnie dotyczą, ukształtowały mnie, lubię swoje imię. Uważam, że to się najlepiej udało – stwierdził. Jak widać, prezes PiS lubi być wśród swoich zwolenników i czerpie z tego dużą przyjemność! Ta uwaga z pewnością jest cenna dla wszystkich wyborców PiS, zwłaszcza, że sam zainteresowany raczej rzadko mówi o sobie czy swoich upodobaniach.

W NASZEJ GALERII PONIŻEJ ZOBACZYSZ NOWĄ FURĘ MARTY KACZYŃSKIEJ

Sonda
Podobają ci się wystąpienia Jarosława Kaczyńskiego?
Arłukowicz: "Mam dla Jarosława Kaczyńskiego komunikat: Czas politycznych hulanek PiS dobiegł końca" [Express Biedrzyckiej]
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany