Mamy zdjęcia!

Wakcje premiera. Morawiecki przyłapany z szaszłykami, a żona wskoczyła w zielony kostium i ruszyła na plaże [FOTO PAPARAZZI]

2023-08-17 11:39

To już ostatnie chwile, by cieszyć wakacjami. Rodzina premiera Mateusza Morawieckiego (56 l.) postanowiła skorzystać z pięknej pogody i wybrała się na plażę, a szef rządu zajadał w tym czasie smakołyki. Każdy spędzał czas, tak, jak lubi najbardziej!

Nie Egipt, Turcja czy Majorka, a polskie morze – tak urlop spędzają Morawieccy. Nie w głowie im egzotyczne luksusy. Wybrali Dębki, gdzie mogli cieszyć się skromnymi, ale udanymi wczasami. Żona premiera Iwona Morawiecka postanowiła wskoczyć w turkusowy kostium kąpielowy i poopalać się na leżaku, korzystając z pięknej pogody. Towarzyszyła jej córka w tęczowym bikini. Starannie przygotowały swoje legowisko. Wspólnie wylegiwały się na słonecznej plaży i spacerowały, mocząc nogi w wodzie.

W tym czasie Mateusz Morawiecki wolał zrobić obchód lokalnych atrakcji i spróbował kilku lokalnych przysmaków, takich jak kukurydza na patyku czy szaszłyki. Jemu także towarzyszyły dzieci, które ze smakiem zajadały przekąski. Jak widać można się świetnie bawić z bliskimi bez wyjazdu za granicę! Szef rządu na pewno nabrał sił do kampanii wyborczej.

CZYTAJ TEŻ: Wakacje Morawieckiego i jego żony Iwony nad polskim morzem. Spacer w deszczu [PRZYŁAPANI]

Sonda
Idealny urlop to:
Bogusław Wołoszański kandydatem Koalicji Obywatelskiej w wyborach do Sejmu
Listen on Spreaker.