Mecenas Roman Giertych

i

Autor: fot. PAP/Radek Pietruszka

Emocjonalny wpis byłego polityka

Roman Giertych pożegnał psiego przyjaciela. "Był ze mną 17 lat"

2022-08-10 7:20

Roman Giertych (51 l.), który przed laty był politykiem, koalicjantem PiS w pierwszym rządzie tej partii i liderem Ligii Polskich Rodzin, obecnie zajmuje się prawem i działa przede wszystkim jako adwokat. Giertych już niejednokrotnie udowodnił, że jest postacią, którą trudno poruszyć i złamać. Dopadł go jednak dramat, który rozrywa serce.

Roman Giertych podzielił się na Twitterze dramatyczną informacją. Adwokat, który w ostatnich latach dał się poznać jako nieustępliwy obrońca polityków opozycji, przeżywa bardzo trudne chwile. Wszystko przez to, że zmarł jego ukochany czworonożny przyjaciel.

Dramat w domu Romana Giertycha. Po 17 latach opuścił go psi przyjaciel

Smutną wiadomością Roman Giertych podzielił się za pośrednictwem Twittera. Jak napisał w krótkim poście adwokat, pies Pepik we wtorek w wieku 17 lat odszedł "do krainy psich łowów". Były polityk podkreślił, że ten towarzyszył mu przy najważniejszej decyzji politycznej, jaką zdecydował się podjąć.

Dzisiaj Pepik, który był ze mną 17 lat odszedł do krainy Psich Łowów. Spacerował ze mną podczas podejmowania najważniejszej mojej decyzji politycznej: rozwalenia koalicji z PiS i obalenia rządu Kaczyńskiego. Żegnaj przyjacielu - czytamy we wpisie Romana Giertycha.

I choć 17 lat życia psa to całkiem sporo czasu, jak na czworonoga, to strata przyjaciela zawsze jest bardzo bolesnym doświadczeniem. Nie sposób więc nie załączyć wyrazów kondolencji z powodu tej straty.

Poniżej galeria, w której możecie zobaczyć, jak prezydentura zmieniła Andrzeja Dudę (50 l.)

Sonda
Masz psa?
Express Biedrzyckiej: dr Mirosław Oczkoś: 99 proc. ministrów i wiceministrów to klasyczni nieudacznicy