Wiemy, gdzie się poznali

Sensacyjna przeszłość żony Patryka Jakiego! Miała wtedy inne nazwisko

2023-05-27 16:45

Patryk Jaki rodzinę stawia na pierwszym miejscu. Mimo, że walka polityczna bardzo go pochłania, o najbliższych nigdy nie zapomina. Od niemal 10 lat żoną europosła Suwerennej Polski jest Anna Jaki. Małżonkowie mają dwójkę dzieci - Radka i Olę. Co ciekawe, na początku Patryka i Annę połączyła polityka. Właśnie odkryliśmy sensacyjną przeszłość żony Patryka Jakiego. Wiemy, czym zajmowała się Anna Jaki przed zmianą nazwiska i stanu cywilnego.

Życie Prywatne Patryka Jakiego. Pokazał nam, jak mieszka

Patryk Jaki o swoim życiu rodzinnym opowiadał w programie "Politycy od kuchni". Europoseł pokazał, jak mieszka i jak wygląda jego codzienne życie. - Jest kuchnia, salon, w którym bawimy się z dziećmi, rysujemy, odpoczywamy. Najbardziej jednak lubimy całą rodziną gotować. Dzieci uczą się już gotować. Rano np. robimy jajecznicę, a dzieci biją jajka, kroją szynkę. Ostatnio gotowaliśmy też rosół. I jak na swój wiek nasze świetnie radzą sobie w kuchni. Mają też swoją kuchenkę zabawkę, gdzie często przesiadują i razem się bawią - uchylił rąbka tajemnicy były kandydat na prezydenta Warszawy (tu zobaczysz, jak mieszka Patryk Jaki). Właśnie wtedy, gdy Patryk Jaki bił się z Rafałem Trzaskowskim o fotel prezydenta stolicy, Polacy lepiej poznali jego małżonkę. Kim jest Anna Jaki? Jej przeszłość sprzed ślubu z politykiem dla wielu jest zaskakująca. 

Kim jest Anna Jaki, żona Patryka Jakiego? Poznali się w niezbyt romantycznych okolicznościach

Jak czytamy w portalu naTemat.pl, Anna Jaki swojego przyszłego męża i ojca jej dzieci poznała w 2008 roku. Okoliczności ich pierwszego spotkania były raczej mało romantyczne. Para bowiem poznała się w... ratuszu w Opolu. Patryka Jakiego i Annę (wówczas Kuszkiewicz) połączyła miłość do, a jakże, polityki. Młodsza o cztery lata od europosła Suwerennej Polski kobieta była przewodniczącą Młodzieżowej Rady Miasta Opola. Organizowała różne debaty. W jednej z nich uczestniczył jej przyszły mąż. Podobno nie miał taryfy ulgowej. - To, że jest moim chłopakiem, w niczym mi nie pomaga. Debatę przygotowywałam sama i był pytaniami tak samo zaskoczony jak wszyscy inni. Ponieważ polityką interesuję się od dawna, chciałam przed odejściem ze szkoły podzielić się z innymi swoimi przemyśleniami. W przyszłości, nawet jeśli nie uda mi się być ministrem, chciałabym działać na rzecz regionu albo miasta - zdradziła Anna Jaki (wtedy jeszcze Kuszewicz) "Gazecie Wyborczej". Na razie ambicji politycznych nie zrealizowała, ale kto wie, co będzie w przyszłości...

W naszej galerii prezentujemy zdjęcia Patryka Jakiego z żoną Anną Jaki

Sonda
Lubisz Patryka Jakiego?
Politycy od kuchni - Patryk Jaki 2022