Donald Tusk i Jarosław Kaczyński upokorzeni

i

Autor: ART SERVICE

Ale pojechał...

Skandal! Donald Tusk i Jarosław Kaczyński upokorzeni przez słynnego profesora! Paskudne wyzwisko

Donald Tusk i Jarosław Kaczyński od dobrych kilkunastu lat trzęsą polską sceną polityczną. Można ich lubić lub nie, ale uczciwie trzeba przyznać, że są najpotężniejszymi politykami w Polsce. Tym bardziej dziwią słowa Kazimierza Kika, słynnego profesora i eksperta. Donald Tusk i Jarosław Kaczyński zostali upokorzeni. Paskudnego wyzwiska, którego użył Kik, chyba nikt nigdy w stosunku do liderów PiS i PO nie stosował!

Prof. Kik: Donald Tusk i Jarosław Kaczyński to wymoczki

Profesor Kazimierz Kik w programie "Politycy od kuchni" nie tylko zaprezentował swoje umiejętności bokserskie i pokazał, jak mieszka w swoim dwupokojowym mieszkaniu na jednym z warszawskich osiedli, lecz także ostro i zdecydowanie zrecenzował działania najważniejszych polskich polityków. Najbardziej zaskakująca jest opinia profesora o Donaldzie Tusku i Jarosławie Kaczyńskim! Kazimierz Kik nazwał ich "wymoczkami"! - To są ludzie układów, potworzyli wokół siebie hermetyczne układy, eliminowali potencjalnych konkurentów i wciągali potencjalnych wykonawców - przekonywał prof. Kazimierz Kik. 

Co znaczy wymoczek?

Słowo "wymoczek" budzi zdecydowanie negatywne emocje. Ludzie nazwali w ten sposób mogą poczuć się upokorzeni. Czy słusznie? Co znaczy wymoczek? Według PWN jest to "osoba blada i mizerna". Z kolei w portalu Osobovo znajdują się trzy definicje słowa "wymoczek"

  • człowiek bardzo chudy

  • człowiek ślamazarny; fajtłapa

  • nieładny chłopak

Cóż... faktycznie bycie wymoczkiem na pewno nie jest powodem do dumy.

W naszej galerii prezentujemy, jak boksuje i mieszka prof. Kazimierz Kik

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany