Krzysztof Śmiszek

i

Autor: Tomasz Radzik/Super Express Krzysztof Śmiszek

Co za widok!

Śmiszek w Tańcu z gwiazdami?! Takiego go jeszcze nie widzieliśmy

2022-08-03 13:28

Poseł Lewicy Krzysztof Śmiszek jest jednym z najaktywniejszych polityków w sieci. Zawsze otwarcie mówi, co myśli i nie hamuje się z krytyką działań rządu. Tym razem pokazał nietypowe zdjęcie… Czyżby polityk miał się pojawić w słynnym show „Taniec z gwiazdami”?

Krzysztof Śmiszek często pokazuje swoje zdjęcia w mediach społecznościowych. Najczęściej jest na nich elegancko ubrany i roześmiany. Tym razem jednak zaskoczył swoich sympatyków, pokazując się od zupełnie innej strony. Poseł Lewicy zapozował na złotym tle, które skojarzyło się jednej z internautek z „Tańcem z gwiazdami”! Nic dziwnego, w końcu show słynie z jaskrawych scenografii.

W NASZEJ GALERII PONIŻEJ ZOBACZYSZ, JAK KRZYSZTOF ŚMISZEK I ROBERT BIEDROŃ BAWILI SIĘ NA KRECIE

- Tło w tle jakbyś pozował na sesji promocyjnej „Tańca z gwiazdami” – czytamy w komentarzach.

Pojawiło się nawet porównanie do prezydenta Ukrainy! „Wow, wyglądasz tutaj trochę jak Pan Zełenski” – napisał jeden z użytkowników Instagrama. Uwagę odbiorców zwrócił też wyraz twarzy Krzysztofa Śmiszka widoczny na twarzy. Zamiast garnituru i uśmiechu poseł pokazał się w ciemnym t-shircie i bardzo poważną, a nawet nieco groźną miną. W ten sposób chciał podkreślić przesłanie swojego posta, w którym zapewnia, że niebawem PiS zostanie odsunięty od władzy.

Sprawdź: Urodziny Antoniego Macierewicza. Kim jest z wykształcenia? Padniesz, jak się dowiesz czego się uczył

- Mam tę moc Czasami na zdjęciach widoczne są nasze emocje i aktualnie towarzyszące nam uczucia. Ta fotka oddaje to, co właśnie czuję: moc, poczucie sprawczości, determinację, wiarę w to, co robię, pewność siebie. Wiem, że jeszcze będzie przepięknie! Że ten cały pisowski syf się skończy! I wiecie co? ZROBIMY TO RAZEM – napisał Krzysztof Śmiszek.

Wiele osób zauważyło, że faktycznie poseł pokazał się od nowej strony. „Fotka sztos, taki poważny, trzymam kciuki i musimy odsunąć ten PiS do władzy”, „Jest moc!”, „Genialne jest to zdjęcie” – czytamy w komentarzach. Jak widać nowa odsłona bardzo spodobała się fanom!

Sonda
Lubisz Krzysztofa Śmiszka?
Krzysztof Śmiszek: PiS chce zrobić z Polek inkubatory
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany