Magda Łucyan. Piękna prezenterka TVN wzięła ślub

i

Autor: ONSTAGRAM Magda Łucyan. Piękna prezenterka TVN wzięła ślub

Ujawniła treść sms-a

Smutne wyzwanie dziennikarki TVN. Od razu napisała do mamy

2022-09-12 11:43

Wrzesień kojarzy się raczej z powrotem do szkoły i pracy po okresie wakacyjnym, ale nie we wszystkich przypadkach! Dziennikarka TVN Magda Łucyan dopiero teraz postanowiła się wybrać na zasłużony urlop. Przy okazji podzieliła się smutnym wyznaniem.

Madga Łucyan jest dobrze znana chyba wszystkim widzom „FaktówTVN. Dziennikarka od lat przygotowuje materiały do głównego wydania. Poświęca się przede wszystkim tematom politycznym, społecznym i dotyczącym klimatu. Jest także autorką książek „Dzieci getta” oraz „Powstańcy”, które są wynikiem jej rozmów z osobami biorącymi udział w powstaniu warszawskim. Bez wątpienia Magda Łucyan ciężko pracuje przez niemal cały rok! Na swoim profilu na Instagramie postanowiła się pochwalić, że w końcu jedzie na urlop. Przy okazji od razu napisała do swojej mamy i przekazała smutną wiadomość

- 3, 2, 1… wczasy! „Zaczynam urlop, bardzo proszę bez ważnych, wielkich i strasznych wydarzeń!” - napisałam do mamy przed wyjazdem. Bo właśnie tak, zazwyczaj zaczynał się każdy mój urlop - albo umierał ktoś ważny, albo rząd wrzucał ustawę, po której pół Polski protestowało. Tym razem? Tak. Urlop zaczęłam w czwartek. Liczę, że już nic więcej złego nie będzie się działo – napisała dziennikarka.

Sprawdź: Katarzyna Kolenda-Zaleska załamała się na wizji! Dobiły ja słowa posła

Osobie zawodowo związanej z obserwacją najważniejszych wydarzeń, takie historie faktycznie mogą zakłócić odpoczynek. Najwyraźniej Magda Łucyan lubi swoją pracę i nie może się zrelaksować, gdy w kraju dzieje się coś ważnego. Na pewno fani trzymają kciuki, by mogła spokojnie odetchnąć od wszelkich newsów.

Express Biedrzyckiej - prof. Leszek Balcerowicz - Mamy najgorsze kombinacje negatywnych czynników ekonomicznych po 1989 roku
Sonda
Oglądasz "Fakty" TVN?
Nasi Partnerzy polecają