Anna Jędrzejowska

i

Autor: Anna Jędrzejowska/Instagram Anna Jędrzejowska z TVN24

Co za figura!

Dziennikarka TVN pokazała odważne zdjęcia. Bikini niewiele zasłania!

2022-09-03 19:20

Wakacje już skończyły i większość osób ma już za sobą czas urlopu. Niektórzy jednak inaczej rozplanowali swój odpoczynek! Jedną z takich osób jest Anna Jędrzejowska, dziennikarka TVN24. Prezenterka zwlekała z wyjazdem aż do końcówki wakacji.. Pochwaliła się też zmysłowymi zdjęciami.

Gwiazdy TVN przeważnie uwielbiają się chwalić tym, jak spędzają urlop. Dobrym przykładem jest na przykład Monika Olejnik, która na bieżąco relacjonowała swój pobyt we Francji i we Włoszech. Gospodyni „Kropki nad i” przez większość czasu zwiedzała muzea i galerie sztuki, jednak znalazła także czas na aktywność. Nie tylko pływała, ale też biegała w malowniczych okolicach ze swoim partnerem, Tomaszem Ziółkowskim. Podobnie czas spędzała prezenterka „Faktów” Anita Werner, która wybrała się ze swoim partnerem Michałem Kołodziejczykiem na Kretę. Para zwiedzała bajeczne plaże, ale podobnie jak Monika Olejnik, dbała o kondycję w górzystej okolicy. Teraz swoim wypoczynkiem pochwaliła się także Anna Jędrzejowska.

W NASZEJ GALERII PONIŻEJ ZOBACZYSZ MONIKĘ OLEJNIK W BIKINI

Sprawdź: Znany dziennikarz uderza w tatuaże. "Znamię bestii" to jedynie początek

Dziennikarka jest znana widzom z programu „15 na żywo”, nadawanego w TVN24 od poniedziałku do piątku. Obecnie może odetchnąć, znajduje się bowiem w słonecznej Grecji, gdzie pogoda ciągle dopisuje. Dziennikarka zaprezentowała swoje zdjęcia w skąpych bikini. Trzeba przyznać, że wygląda wspaniale! W telewizji zazwyczaj jest ubrana bardzo elegancko i skromnie, natomiast strój kąpielowy odsłania niemal wszystko. To prawdziwa gratka dla fanów prezenterki.

Express Biedrzyckiej 30.08.2022 - Marek Sawicki
Sonda
Oglądasz TVN24?
Nasi Partnerzy polecają