Monika Olejnik

i

Autor: Podlewski/AKPA Monika Olejnik wygrała proces z TVP

Co ona założyła?

Monika Olejnik wróciła do TVN i od razu przyćmiła gości butami! Nie da się oderwać oczu

2022-08-30 13:42

Monika Olejnik w końcu wróciła ze swoją „Kropką nad i” po wakacyjnej przerwie. Po długim i aktywnym wypoczynku znów wzięła polityków w krzyżowy ogień pytań. Jednak to jej buty zwracają największą uwagę… Prowadząca zadała szyku!

Monika Olejnik spędziła urlop z partnerem we Włoszech i Francji, gdzie mogła się rozkoszować pięknymi plażami i słoneczną pogodą. Niemal cały czas spędzała aktywnie na zwiedzaniu, treningu czy pływaniu, a swój pobyt za granicą na bieżąco relacjonowała w mediach społecznościowych. W końcu jednak musiała wrócić do Warszawy. Ku uciesze widzów na antenę TVN24 wróciła „Kropka nad i”. Pierwszymi gośćmi po wakacyjnej przerwie byli niezrzeszony senator Jan Maria Jackowski i Krzysztof Gawkowski, przewodniczący klubu Lewica. Monika Olejnik jak zwykle postawiła na oryginalne buty, od których nie dało się oderwać wzroku!

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU POD MATERIAŁEM WIDEO

Tak ćwiczy Monika Olejnik

Sprawdź: Monika Olejnik w butach jak mop! Ładne?

Dziennikarka założyła beżowo-brązowe, dopasowane kolorystycznie do reszty ubioru sandałki na wysokim koturnie. W oczy rzuca się charakterystyczny wzór „kropek”, co stanowi idealne nawiązanie do tytułu programu. Na zdjęciach z wakacji było widać, ze Monika Olejnik wybierała przede wszystkim wygodne obuwie na płaskim obcasie, dlatego teraz na pewno z wielką radością wróciła do swoich bardziej wyjściowych butów!

W NASZEJ GALERII PONIŻEJ MOŻESZ ZOBACZYĆ WSZYSTKIE DZIWNE BUTY MONIKI OLEJNIK

Sonda
Oglądasz "Kropkę nad i"?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany