Monika Olejnik

i

Autor: AKPA Monika Olejnik

Szok

Monika Olejnik w butach jak mop! Ładne?

2022-08-08 10:16

Monika Olejnik znana jest ze swojej słabości do butów. Ma pokaźną kolekcję, w której można znaleźć chyba wszystkie wzory i kolory obuwia. Tym razem pokazała się w naprawdę oryginalnej parze… Podobają wam się?

Monika Olejnik słynie nie tylko z ostrych rozmów z politykami wszystkich frakcji w „Kropce nad i”, ale także ze swojego ekstrawaganckiego stylu. Wielokrotnie można ją było oglądać w strojach, na które nie każdy by się zdecydował. Do tego dziennikarka ma słabość do butów, którymi chwali się również w „Kropce nad i”. Często pokazuje się w kolorowych szpilkach, z kolei na Instagramie pokazuje się w butach do biegania. W jej zbiorach można znaleźć na przykład takie cuda jak klapki od Chanel za 5000 zł. Tym razem Monika Olejnik pokazała inną oryginalną parę, od której ciężko odwrócić wzrok.

W NASZEJ GALERII PONIŻEJ ZOBACZYSZ INNE DZIWNE BUTY MONIKI OLEJNIK

Gospodyni „Kropki nad i” wciąż może cieszyć się wakacyjną przerwą od prowadzenia programu i wykorzystuje ten czas, podróżując po Włochach i Francji. Ostatnio pochwaliła się wypoczynkiem w pięknej, zielonej przestrzeni z ukochanym i koleżankami. Na tę okazję założyła przewiewną, długą białą sukienkę oraz klapki w jaskrawym, jasnozielonym odcieniu.

Sprawdź: Monika Olejnik pokazała partnera w pełnej krasie. Co za przystojniak!

Buty ozdabia całe mnóstwo frędzli, przez co niektórym mogą się nieco skojarzyć z mopem… Monika Olejnik już nie jeden raz udowodniła, że jeśli chodzi o modę, jest odważna i nie przejmuje się opinią innych.

Sonda
Podobają Ci się buty Moniki Olejnik?
Olejnik ma dość! Postanowiła stanowczo odpowiedzieć: "Jest to OSZUSTWO"
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany