Monika Olejnik

i

Autor: Podlewski/AKPA Monika Olejnik wygrała proces z TVP

WOW

Monika Olejnik pokazała partnera w pełnej krasie. Co za przystojniak!

2022-08-03 10:59

Monika Olejnik jest bardzo aktywna w swoich mediach społecznościowych, jednak rzadko pokazuje się w nich z partnerem. Choć są razem już bardzo długo, dziennikarka raczej pozuje do zdjęć sama. Teraz zrobiła wyjątek! Pokazała ukochanego w pełnej krasie.

Monika Olejnik lubi się chwalić tym, gdzie jest i co porabia w mediach społecznościowych. Najczęściej jej posty dotyczą biegania, które gospodyni „Kropki nad i” uwielbia, a niemal każdy wpis jest pełny zdjęć. Jednak Monika Olejnik zazwyczaj pojawia się sama, mimo że często towarzyszy jej ukochany, Tomasz Ziółkowski. W końcu jednak prezenterka postanowiła zrobić wyjątek i pokazała swojego partnera w pełnej krasie! Wstawiła serię zdjęć z treningu z Korsyki, które zachwycają krajobrazami. Na dwóch z nich widać, że Tomasza Ziółkowskiego.

W NASZEJ GALERII ZOBACZYSZ NIETYPOwY SEKRET MONIKI OLEJNIK I TOMASZA ZIÓŁKOWSKIEGO

Zobacz: Jan Maria Tomaszewski, kuzyn Kaczyńskiego, na wakacjach nad Bałtykiem w towarzystwie znanej aktorki

Partner Moniki Olejnik został przyłapany w biegu – dosłownie! Widać, źe aktywność fizyczna sprawia mu wiele radości, gdy mknie w sportowym stroju. Przy okazji wydało się, ze to niezły przystojniak! Podczas ruchu wyeksponowały się imponujące mięśnie nóg i ramion, których wiele młodszych osób może mu pozazdrościć. Do tego rozwiane, szpakowate włosy przyprawią niektóre panie o szybsze bicie serca! Monika Olejnik to prawdziwa szczęściara – nie tylko ma u swego boku przystojniaka, ale też może z nim dzielić pasję do biegania.

Sonda
Podoba ci się Tomasz Ziółkowski?
CAŁA PRAWDA O POLSKIEJ POLICJI Gość: M.Karczyński, były rzecznik ABW l Raport Złotorowicza
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany