ALE GORĄCO

Jan Maria Tomaszewski, kuzyn Kaczyńskiego, na wakacjach nad Bałtykiem w towarzystwie znanej aktorki ZDJĘCIA PAPARAZZI

2022-08-03 5:04

Jan Maria Tomaszewski, czyli bliski kuzyn prezesa PiS, wie, że trzeba korzystać z lata. Ruszył więc nad Bałtyk! Tomaszewski wybrał się nad morze, aby nieco wypocząć. Żeby złapać promienie słońca ściągnął koszulkę i wybrał się na spacer w towarzystwie swojej partnerki, znanej aktorki Beaty Fido. Para miło spędzała czas. Mamy zdjęcia! W naszej galerii zobaczysz wszystko, jak na dłoni.

Kuzyn Kaczyńskiego odpoczywa nad Bałtykiem

Kuzyn Jarosława Kaczyńskiego, czyli Jan Maria Tomaszewski, nigdzie nie odpoczywa tak dobrze, jak w ojczyźnie. Od lat wybiera polskie morze, bo odpowiada mu tamtejszy klimat i atmosfera. To właśnie tam czuje się najlepiej i najswobodniej. Tomaszewski zachwala pobyt nad polskim morzem: - Jest piękna pogoda, tłumy ludzi nad Bałtykiem, żadnego kryzysu nie widać i nie trzeba nigdzie wyjeżdżać tylko spędzać wakacje w Polsce, która jest najpiękniejsza! - mówi nam zrelaksowany Jan Maria Tomaszewski. Kuzyna prezesa przyłapaliśmy, jak w towarzystwie swoje partnerki, znanej aktorki Beaty Fido (55 l.), spacerował sopockim Monciakiem. Widać, że przechadzka była miła, bo z twarzy pary nie schodziły uśmiechy. Tomaszewski i Fido zajrzeli też do jednego ze straganów z pamiątkami: pocztówkami i magnesami. Kupili pocztówkę, którą od razy wypełnili. Czyżby chcieli wysłać gorące pozdrowienia z Sopotu prezesowi Kaczyńskiemu? Zawsze to miło dostać kartę z wakacji.

W NASZEJ GALERII ZDJĘĆ ZOBACZYSZ, JAK KUZYN PREZESA PIS WYPOCZYWA NAD MORZEM W TOWARZYSTWIE DUŻO MŁODSZEJ OD SIEBIE PARTNERKI. UROCZY WIDOK!

Oboje delektowali się też kawą w jednej z kawiarenek i dyskutowali. Jak wiadomo wizyta nad Bałtykiem nie może być zaliczona bez opalania! Doskonale zdaje sobie z tego sprawę i Tomaszewski. Brat cioteczny prezesa PiS wybrał się więc na przechadzkę brzegiem morza. Aby się opalić ściągną koszulkę. Dla wygody zrzucił klapki, by poczuć ciepły, nadmorski piasek.

 

Jan Strzeżek: Dla PiS jest ważniejsza partia niż państwo [Express Biedrzyckiej]
Sonda
Wolisz jeździć w góry czy nad morze?
Nasi Partnerzy polecają