Monika Olejnik

i

Autor: Kurnikowski/AKPA Monika Olejnik

WOW

Monika Olejnik jak pierwsza dama! „Super pani wygląda”

2022-08-01 9:32

Monika Olejnik bez dwóch zdań ma własny styl, któremu jest wierna. Gospodyni „Kropki nad i” jest także bardzo zaangażowana w wiele akcji, które promuje na swoich profilach w mediach społecznościowych. Tym razem zaprezentowała się jak pierwsza dama. W ten sposób okazała solidarność z Ołeną Zełenską, która została skrytykowana po ostatniej sesji dla Vogue'a.

#sitlikeagirl - Monika Olejnik wspiera Ołenę Zełenską

Monika Olejnik postanowiła okazać wsparcie pierwszej damie Ukrainy Ołenie Zełenskiej. Po tym, jak żona Wołodymyra Zełenskiego wzięła udział w sesji dla „Vouge’a”, pojawiło się wiele krytycznych głosów. Niektórzy skupiali się na tym, że w czasie wojny na Ukrainie tamtejszy prezydent nie powinien pojawiać się na sesjach zdjęciowych, a innym nie podobał się sposób, w jaki Ołena Zełenska... siedziała na schodach. Krytycy zarzucają jej zbyt „męską” pozycję. W odpowiedzi na krytykę tej drugiej grupy w mediach społecznościowych ruszyła akcja „Sit like a girl” czyli „siedź jak dziewczyna”, który ma być wyrazem poparcia i wsparcia dla pierwszej damy Ukrainy. W akcję zaangażowała się dziennikarka Monika Olejnik, która pokazała swoje zdjęcie w pozie bardzo podobnej do tej z „Vouge’a”. Do posta dołączyła obszerny cytat ze Stinga, który podczas koncertu na Stadionie Narodowym w Warszawie poruszył sprawę wojny na Ukrainie.

- Wojna w Ukrainie to absurd zbudowany na kłamstwie. Jeśli je przełkniemy, ono nas zje. Kłamstwo panicznie boi się prawdy. Prawda musi zostać usłyszana. Nie możemy przegrać tej bitwy. Demokracja jest atakowana. Atakowana w każdym kraju na świecie. Jeśli nie będziemy jej bronić, stracimy ją na zawsze – mówił wokalista.

Sprawdź: Monika Olejnik mimo inflacji wybiera drogie kurorty na wczasy. Astronomiczne kwoty za pobyt

Internauci są zachwyceni nie tylko inicjatywą wsparcia Ołeny Zełenskiej, ale także tym, jak na zdjęciu prezentuje się Monika Olejnik. „Super pani wygląda” – czytamy w komentarzach. Jednak nie tylko dziennikarka postanowiła pokazać solidarność z ukraińską pierwszą damą. Na Twitterze wiele posłanek i aktywistek, między innymi z Lewicy”, także wstawiło do sieci swoje zdjęcia w charakterystycznej pozie.

Sonda
Co uważasz o sesji Ołeny Zełenskiej dla "Vouge'a"?
Express Biedrzyckiej: Gen. Waldemar Skrzypczak: Rosjanie są w kryzysie. To nie przerwa operacyjna
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany