Zełeńska ujawniła, jak wojna zmieniła jej męża

i

Autor: AP, SHUTTERSTOCK Zełeńska ujawniła, jak wojna zmieniła jej męża

MOCNE ZDJĘCIA

Ołena Zełenska w specjalnej sesji VOGUE. Wzbudza kontrowersje?

2022-07-28 11:52

Ołena Zełenska zdecydowała się wziąć udział w specjalnej sesji zdjęciowej dla magazynu "Vogue". Pierwsza dama Ukrainy pozuje na tle zniszczonych przez Rosjan miejsc. Reportaż na ten temat ma się ukazać jesienią, ale fotografie już teraz trafiły do sieci i wzbudziły wiele kontrowersji.

Ołena Zełenska do momentu wybuchu wojny na Ukrainie niezbyt często pokazywała się w mediach i rzadko udzielała wywiadów. Sytuacja uległa jednak zmianie, kiedy Władimir Putin decyzję o rozpoczęciu inwazji na swego sąsiada. Pierwsza dama Ukrainy postanowiła wówczas, że podczas rozmów z dziennikarzami i spotkaniami z politykami będzie pokazywać bezmiar rosyjskiego okrucieństwa i apelować o wspieranie kraju. Żona Wołodomyra Zełenskiego zdecydowała się również wziąć udział w sesji zdjęciowej dla magazynu "Vogue". Choć materiał ukaże się dopiero na jesieni, to fotografie już teraz trafiły do sieci i wzbudziły wiele kontrowersji wśród internautów. 

Pierwsza dama Ukraina pozuje na zdjęciach obok rozbitych rosyjskich czołgów, inne zdjęcia przedstawiają ją razem z mężem. Autorką fotografii jest Annie Leibovitz. Część internautów wyraża swoje niezadowolenie w komentarzach, z kolei inni uważają, że Zełenska chce w ten sposób pokazać, że wojna na Ukrainie wciąż trwa, mimo że media nie relacjonują jej tak dokładnie jak na początku inwazji.

CZYTAJ TEŻ: Putin ma wielkie plany na wrzesień? "Tajna mobilizacja"

Sonda
Kiedy skończy się wojna na Ukrainie?
Express Biedrzyckiej - gen. Mieczysław Cieniuch: Bez pomocy Zachodu Ukraina przegra tę wojną
Nasi Partnerzy polecają