Agata Duda. Święto Wojska Polskiego

i

Autor: Piotr Molecki/East News Agata Duda. Święto Wojska Polskiego

Święta Bożego Narodzenia

Ważny gest Agaty Dudy. To chwyta za serce

2023-12-04 22:47

Mokotowskie Hospicjum Świętego Krzyża w Warszawie przygotowuje świąteczne paczki, aby każdy mógł mieć wigilię. Agata Kornhauser–Duda osobiście podziękowała organizatorom za zaangażowanie. Liczy się nie tylko zbieranie żywności ale również logistyka.

Podziękowania za zbiórki żywności

– Ogromnie doceniam rozmach, skuteczność i zaangażowanie Banków Żywności i szczerze podziwiam Państwa działania: z jednej strony na rzecz pozyskiwania produktów, ale także niezwykłą logistykę przekazywania tej żywności do lokalnych organizacji pozarządowych zajmujących się tymi, którym z różnych powodów żyje się trudniej. Są to osoby w kryzysie bezdomności, osoby wykluczone, chore czy z niepełnosprawnościami. Dzięki Państwa działalności można ich realnie wesprzeć – mówiła Agata Kornhauser–Duda.

Podziękowania w przededniu Międzynarodowego Dnia Wolontariusza

– Chcę zarówno tu obecnym wolontariuszom, jak i tym działającym w Polsce oraz zagranicą, bardzo serdecznie podziękować. Po pierwsze, za chęć pomagania, bo od tego się wszystko zaczyna. Ale dziękuję też za zaangażowanie, wielkie serca, wrażliwość na potrzeby innych. Za poświęcanie swojego wolnego czasu. Zajmujecie się drugim człowiekiem dając mu ciepło, pomocną dłoń, a czasem dobre słowo, które niekiedy jest bardzo ważne, by podtrzymać kogoś na duchu – mówiła Pierwsza Dama.

Projekt „Nie marnuj jedzenia”

Spotkanie w ramach świątecznej akcji zgromadziło liczne grono przedstawicieli Federacji Polskich Banków Żywności, Banku SOS w Warszawie oraz młodzież Klubu Wolontariatu Szkoły Podstawowej nr 146.

Pierwsza dama podziękowała wszystkim którzy podarowali produkty żywnościowe oraz podkreśliła znaczenie projektu „Nie marnuj jedzenia”.

Andrzej Duda na zakupach świątecznych na Nowym Kleparzu

Ocena prezydentury Andrzeja Dudy

Pytanie 1 z 1
Jaką ocenę wystawiłbyś prezydentowi Andrzejowi Dudzie za jego pracę na tym stanowisku?