Sylwester u Rydzyka! Radio Maryja zaprasza młodzież na katolicką imprezę

i

Autor: ALEX MARCINOWSKI/SUPER EXPRESS, SHUTTERSTOCK

BĘDZIE SIĘ DZIAŁO!

Sylwester u o. Rydzyka! Radio Maryja zaprasza młodzież na katolicką imprezę

2022-11-25 14:00

Domówka ze znajomymi, romantyczny wieczór z drugą połówką, a może wielki bal w luksusowym hotelu? Pomysły na spędzenie wieczoru i nocy sylwestrowej są różne, jednak chyba nic nie może się równać z propozycją Radia Maryja. Na stronie internetowej rozgłośni o. Tadeusza Rydzyka pojawiła się oferta, której trudno się oprzeć!

Radio Maryja na swojej stronie internetowej poinformowało o organizacji kolejnej imprezy sylwestrowej z cyklu “Życie to COŚ WIĘCEJ”.

“Drogi młody przyjacielu! Mijający rok był niezwykle bogaty w różne wydarzenia, również te nieprzewidywalne. Krótko mówiąc - mógł nas zadziwić, ale i zmęczyć. Jaki będzie nadchodzący? Tego nie wiemy, ale na pewno nie pozostanie obojętny. Dlatego proponujemy ci dobrze zakończyć ten rok i dobrze rozpocząć nowy” - czytamy na stronie. 

Oferta jest skierowana do młodzieży w wieku od 13 do 19 lat. Wydarzenie odbędzie się w hotelu akademickim Akademii Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu  Trzeba przyznać, że cena takiej zabawy przy obecnej inflacji wydaje się kusząca. Koszt tej imprezy to 150 zł i sprowadza się jedynie do pokrycia kosztu posiłków. 

Sylwester 2022. Katolicka impreza w Toruniu. Co w programie? 

Na jakie atrakcje mogą liczyć uczestnicy katolickiego sylwestra? Organizatorzy dobrze wiedzą, czego pragnie dzisiejsza młodzież. “W programie czas na zastanowienie i zatrzymanie nad sobą i mijającym rokiem, modlitwa, Eucharystia, ale i dobre spotkania z innymi ludźmi i świetna zabawa sylwestrowa” - zachęcają organizatorzy. “Kto był z nami w ubiegłym roku, ten wie!” - dodają. 

W ogłoszeniu organizatorzy zwrócili się również do rodziców i dziadków, aby ci polecili wydarzenie swoim dzieciom i wnukom. Jak argumentują - “to może być dla nich dobry, wartościowo spędzony czas w gronie rówieśników”. 

Jako, że pewnie nie możecie się już doczekać, aby dołączyć do wydarzenia, wyjaśniamy, że zapisy są prowadzone za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie rozgłośni.          

Rydzyk oficjalnie otwiera ciepłownię geotermalną. Zjazd VIP-ów
Sonda
Chciałbyś wziąć udział w takiej imprezie sylwestrowej?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany