Zuzanna Dąbrowska

i

Autor: Archiwum prywatne Zuzanna Dąbrowska

POWAŻNA DECYZJA

Szok! Dziennikarka żegna się z Radiem Maryja po 8 latach. “Alleluja i do przodu!”

2022-08-16 11:53

Reporterka polityczna i sejmowa Zuzanna Dąbrowska przez osiem lat była związana z Radiem Maryja. Teraz dziennikarka poinformowała o zakończeniu współpracy z rozgłośnią o. Tadeusza Rydzyka. “Łezka kręci się w oku” - nie kryła wzruszenia na Twitterze.

W niedzielę 14 sierpnia Zuzanna Dąbrowska poinformowała na Twitterze o swoim odejściu z Radia Maryja. “Owocne, dobre, rozwijające 8 lat. Dziękuję: Bogu - za wszystko, szefom - za szansę, kolegom z redakcji - za świetną współpracę, rozmówcom - za czas i wiedzę, słuchaczom - to dla Was jest to radio. Łezka kręci się w oku. Alleluja i do przodu!” - napisała. 

Wielu Twitterowiczów życzyło dziennikarce powodzenia na dalszej drodze zawodowej. Wpis skomentował również prezenter Radia Maryja Piotr Brzezina. Podziękował on Dąbrowskiej za “lata świetnej współpracy i kawał naprawdę dobrej roboty”. “Będzie nam Ciebie brakowało” - zapewnił.

Dąbrowska odeszła z radia o. Rydzyka. Co teraz zamierza robić?

Na razie reporterka nie ujawniła, jakie ma plany zawodowe, jednak, jak nieoficjalnie dowiedziały się Wirtualemedia.pl, być może bardziej zaangażuje się w pracę w redakcji tygodnika “Do Rzeczy” oraz portalu dorzeczy.pl. Również i w tych redakcjach dziennikarka zajmuje się polską polityką

ZOBACZ TAKŻE: Pracownica Rydzyka ostro o PiS. "Za szybko i głupio"

Express Biedrzyckiej: dr Mirosław Oczkoś: 99 proc. ministrów i wiceministrów to klasyczni nieudacznicy
Sonda
Czy słuchasz Radia Maryja?