Olga Semeniuk

i

Autor: Paweł Dąbrowski/SUPER EXPRESS Olga Semeniuk

Tak świętuje wiceminister

Szczere wyznanie Olgi Semeniuk-Patkowskiej w Dniu Kobiet. Posypały się serduszka

2023-03-08 15:32

Wiceminister rozwoju i technologii Olga Semeniuk-Patkowska świętuje wyjątkowy Dzień Kobiet. W końcu po raz pierwszy obchodzi go jako mężatka! Postanowiła wykorzystać tę okazję do wyznania na swoim profilu na Instagramie. Pod postem od razu posypały się serduszka!

Olga Semeniuk-Patkowska 26 listopada 2022 roku poślubiła wiceministra finansów Piotra Patkowskiego. Para poznała się, gdy oboje pracowali jeszcze w Kancelarii Premiera i wspólnie musieli się mierzyć z różnymi wyzwaniami. W końcu przenieśli znajomość poza pracę, a uczucie między nimi rozkwitło mimo niesprzyjających, pandemicznych warunków. Za sobą mają już pierwsze Boże Narodzenie, Nowy Rok i Walentynki, które spędzają jako małżeństwo.

Teraz przyszedł czas na Dzień Kobiet! Z tej okazji Olga Semeniuk-Patkowska zamieściła wpis na Instagramie, gdzie zdobyła się między innymi na szczere wyznanie. - Drogie Panie, Kochane Babki! Każda z Nas ma swoją historię. Spełniamy się w życiu rodzinnym i zawodowym. Często dotyka nas masa szczęścia ale też masa problemów i codzienności. Każda z Nas ma swój świat wartości, ambicji, działań i dróg do ich realizacji. W moim życiu, po drodze spotykam niesamowite inspiracje, a jak wiadomo Kobieta jest inspiracją – napisała.

Podziękowała też wielu ważnym w jej życiu kobietom. - Dziękuję Mamie jednej, Mamie drugiej, kuzynkom, przyjaciołom i pracownikom. Drogie: Kasia, Agata, Ania (w liczbie 5), Kamila, Paulina, Wanda, Ola, Agnieszka, Wiktoria, Iza (w liczbie 2), Beata, Marzena, Maria, Anita, Jadwiga, Ela, Aneta - dziękuję, że mogę być wśród Was i z Wami – życzyła. Pod postem szybko zaroiło się od czerwonych serduszek w komenatrzach!

Sonda
Kupujesz kwiaty na dzień kobiet?
Politycy od Kuchni - Piotr Patkowski i Olga Semeniuk-Patkowska
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany