Oj, działo się!

Szok, gdzie Olga Semeniuk i Piotr Patkowski poszli w trakcie podróży poślubnej. Nikt się ich tam się spodziewał!

Olga Semeniuk-Patkowska i Piotr Patkowski spędzili miodowy weekend w Zakopanem. Młodzi wiceministrowie rządu PiS traktują ten wyjazd jako pierwszy etap podróży poślubnej. Teraz dowiedzieliśmy się, co państwo Patkowscy robili w stolicy polskich Tatr. Dla wielu osób będzie szokiem to, gdzie Olga Semeniuk i Piotr Patkowski poszli w trakcie podróży poślubnej. Nikt się ich tam nie spodziewał. Wybrali naprawdę nietypowe miejsce.

Podróż poślubna Olgi Semeniuk i Piotra Patkowskiego. Wybrali Zakopane

Olga Semeniuk i Piotr Patkowski - mimo że są już po ślubie niemal dwa miesiące - do tej pory nie mieli czasu na podróż poślubną. Deklarowali, że jak już znajdą chwilkę, wybiorą Polską, a nie wczasy w ciepłych krajach. Zanim wyruszyli do Zakopanego, skazani byli na randki w Warszawie. Na jednej z nich spotkaliśmy zakochaną Olgę Semeniuk-Patkowską w objęciach Piotra Patkowskiego, która poza swoją małżonką świata nie widzi. W końcu udało im się wyjechać z Warszawy i spędzić czas w pięknej scenerii z dala od domu. - To pierwsza część odpoczynku w Polsce w ramach podróży poślubnej. Zaczynamy od przepięknego Zakopanego. Jest tu cudowna słoneczna pogoda, a za nami stoi Giewont - relacjonowali na gorąco państwo Patkowscy.

Co Olga Semeniuk i Piotr Patkowski robili w stolicy Tatr? Nikt się ich tam nie spodziewał!

Udało nam się dowiedzieć, jak wyglądał romantyczny poślubny weekend Olgi Semeniuk-Patkowskiej i Piotra Patkowskiego. Mieli czas, żeby pobyć tylko we dwoje, ale nie stronili także od innych ludzi. Wybrali się nawet w miejsce, w którym chyba nikt by się ich nie spodziewał, czyli pod skocznię narciarską, gdzie dopingowali polskich zawodników walczących w zawodach pucharu świata w Zakopanem. Zdaje się, że doping Patkowskich pomógł naszym rodakom, w szczególności Dawidowi Kubackiemu, który uplasował się na drugiej pozycji, ale powiększył przewagę nad rywalami w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Co jeszcze Olga Semeniuk i Piotr Patkowski robili w stolicy Tatr? - Były długie spacery i pyszne jedzenie - zdradzili nam wiceministrowie z PiS. 

W naszej galerii zobaczysz zdjęcia z podróży poślubnej Olgi Semeniuk i Piotra Patkowskiego, a także fotki z ich randek

Politycy od Kuchni - Piotr Patkowski i Olga Semeniuk-Patkowska

Przez rządy PiS nasze dzieci umrą z głodu? A może to Tusk "wyśle nas na żebry"?

Posłuchaj, co mówią ZWYKLI LUDZIE! Mocne słowa na polskich ulicach...

Listen on Spreaker.