Agata Duda. Święto Wojska Polskiego

i

Autor: ART SERVICE Agata Duda. Święto Wojska Polskiego

Prosty i efektowny trik

Ta stylizacja Agaty Dudy to idealny pomysł na Wigilię! Sprawdzi się dla pań po 50-tce

2023-12-05 14:57

Pierwsza dama Agata Duda jest podziwiana przez wiele kobiet za swój styl. Nic dziwnego – zawsze prezentuje się wspaniale! Doskonale łączy klasyczna elegancję z nowoczesnością. Strój, jaki wybrała na świąteczny kiermasz zorganizowany przez Stowarzyszenie Małżonków Szefów Misji Dyplomatycznych to hit na Wigilię.

Agata Duda pojawiła się na 16. świątecznym kiermaszu, gdzie miała okazję obejrzeć stoiska przedstawicieli różnych kultur i zobaczyć kilka niespotykanych występów.

- Był on nie tylko okazją do znalezienia niezwykłych świątecznych podarunków czy możliwością poznania bogactwa kultur najodleglejszych zakątków świata, ale przede wszystkim misją niesienia pomocy potrzebującym – napisała na Instagramie.

Pierwsza dama podkreśliła, że cały dochód z kiermaszu trafi do potrzebujących, w tym do seniorów, osób niepełnosprawnych czy dzieci. Na kiermaszu nie brakuje tradycyjnych polskich przysmaków, rękodzieła z Kazachstanu czy uroczych pluszowych pand z Chin. Każdy wystawca ma niepowtarzalny asortyment!

Uwagę zwracał jednak strój Agaty Dudy. Postawiła czerwoną marynarkę z błyszczącego materiału, a do tego czarną bluzkę i czarne spodnie. Całość dopełniła prosta, czarna torebka i czarne kolczyki w uszach. Propozycja jest prosta, a zarazem elegancka i zwracająca uwagę.

Taki zestaw świetnie sprawdzi się dla dojrzałych pań, które chcą się poczuć wyjątkowo podczas wigilijnej kolacji! Odbijający światło materiał marynarki czy bluzki, zwłaszcza w kolorach kojarzących się ze świętami, jak czerwień czy zieleń, będzie idealny na tak uroczystą okazję. W połączeniu z neutralną czernią czy bielą nie będzie też zbyt krzykliwy i zastąpi całą biżuterię.

W naszej galerii zobaczysz, jak mieszka Agata Duda:

Quiz o Agacie Dudzie. Co wiesz o pierwszej damie?

Pytanie 1 z 12
Jak brzmi pełne imię i nazwisko aktualnej pierwszej damy?
Express Biedrzyckiej - Paweł Kowal
Nasi Partnerzy polecają