Reszta narodu zazdrości?

Tak Krzysztof Rutkowski eksponował wielki zegarek na pogrzebie gen. Hermaszewskiego. Cena zwala z nóg!

2022-12-27 13:13

W sieci pojawiło się wideo z pogrzebu gen. Mirosława Hermaszewskiego wykonane przez kanał Gazeta Pogrzebowa. Oprócz oficjalnych uroczystości, na filmiku widzimy dziwne zachowanie detektywa Krzysztofa Rutkowskiego, który stojąc centralnie przed trumną z ciałem naszego jedynego kosmonauty, poprawia sobie rękaw płaszcza, by było widać jego pokaźny zegarek. czy takie zachowanie uchodzi na pogrzebie?

Pogrzeb gen. Mirosława Hermaszewskiego odbył się 21 grudnia na Powązkach Wojskowych w Warszawie i miał charakter państwowy. Teść europosła PiS, Ryszarda Czarneckiego, spoczął blisko Alei Zasłużonych tuż przy Pomniku "Chwała Lotnikom Polskim". Wśród żałobników byli m.in. politycy lewicy - Janusz Zemke i Jerzy Wenderlich oraz Krzysztof Rutkowski. Detektyw jechał nawet swoim wielkim samochodem bezpośrednio za karawanem. Na cmentarzu był blisko rodziny i po złożeniu trumny do grobu, posypał ją później symbolicznie ziemią. 

W czasie nagrywania pogrzebu przez operatora, Krzysztof Rutkowski zaczął nagle gmerać przy rękawie, wykonując dziwne ruchy rękoma, na których miał czarne rękawiczki. Okazało się, że detektyw chciał by jego pokaźny zegarek był widoczny. Przypomnijmy, że celebryta, który ostatnio występował w "Tańcu z gwiazdami" lubi drogą biżuterię i ekskluzywne dodatki. Wiadomo, że jego zegarek jest wart ponad 50 tysięcy złotych.

Krzysztof Rutkowski ma zegarek za 53 tys. zł.: Stać mnie, to kupuję [GALERIA BŁYSKOTEK DETEKTYWA]

Fragment w którym Krzysztof Rutkowski eksponuje swój zegarek (1:26:42).

Nie żyje Mirosław Hermaszewski
Nasi Partnerzy polecają