Marianna Schreiber w wojsku

i

Autor: Marianna Schreiber/Instagram Żona polityka PiS pokazała co je w jednostce

Kto by pomyślał?

Tak mąż Marianny Schreiber zareagował na jej pobyt w wojsku. Zaskoczeni?

2023-03-01 12:11

Marianna Schreiber obecnie odbywa swoje szkolenie wojskowe. Cały czas stara się pozostać w stałym kontakcie z fanami, informując o swoich aktywnościach lub odpowiada na pytania internautów. Ostatnio postanowiła wyjawić, jak jej mąż, minister PiS, Łukasz Schreiber, zareagował na jej pobyt w wojsku.

Marianna Schreiber zdradziła, co jej mąż sądzi o pobycie żony w wojsku

Marianna Schreiber co jakiś czas jest pytana o relacje panujące w jej małżeństwie. Założycielka partii Mam Dość 2023 nie zdradza szczegółów, ale chętnie opowiada o reakcjach swojego męża na jej poczynania. W końcu zdecydowała się pójść na casting do „Top Model” bez wiedzy partnera. Nie ukrywała także, że Łukasz Schreiber był niezadowolony z wyniku jej aukcji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w ramach której poszła na basen z Michałem Marszałem. Podobno nawet nie obchodzili wspólnie walentynek.

Tym razem Marianna Schreiber została zapytana, czy mąż wspiera jej decyzję o wstąpieniu do wojska. Ta postanowiła odpowiedzieć na InstaStrory. – Tak, mąż jest zadowolony z tej decyzji, dlatego wspiera – napisała. Wspomniała także, że jej mąż będzie obecny podczas składania przez nią uroczystej Przysięgi Wojskowej, która odbędzie się po zakończeniu przez Mariannę Schreiber służby, czyli po 28 dniach pobytu w wojsku. Najwidoczniej tym razem Łukasz Schreiber jest bardzo dumny z żony! W końcu nie każdy podjąłby się takiego wyzwania.

Sonda
Czy twoim zdaniem Marianna Schreiber poradzi sobie w wojsku?
Express Biedrzyckiej - Jan PIEKŁO [27.02.2023]
Nasi Partnerzy polecają