elegancko i ze smakiem

Tak mieszka wiceminister Aleksandra Gajewska. Łazienka robi wrażenie! [ZOBACZ]

2024-02-23 17:04

Aleksandra Gajewska działaczka samorządowa, polityczka i posłanka, która w Sejmie zasiada już drugą kadencję. W rządzie Donalda Tuska została sekretarzem stanu w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Prywatnie jest związana ze znanym dziennikarzem TVN, z którym ma synka. Jak mieszka Gajewska? Bardzo elegancko!

Aleksandra Gajewska to jednak z najbardziej znanych posłanek młodszego pokolenia. Zasiada w Sejmie już drugą kadencję i jest posłanką z ramienia Koalicji Obywatelskiej. Została też jedną z wiceministrów w ministerstwie kierowanym przez Agnieszkę Dziemianowicz-Bąk. Wiceminister Gajewska działa w polityce od lat. Była działaczką Stowarzyszenia „Młodzi Demokraci”  i Platformy Obywatelskiej, a także została wybrana na wiceprzewodniczącą PO w Warszawie. W 2010 po raz pierwszy została wybrana do Rady m.st. Warszawy. Cieszyła się uznaniem wyborców, bo zdobywała wprost rekordowe wyniki w wyborach do rady miasta. Co wart wspomnieć, także w zeszłorocznych wyborach do Sejmu uzyskała świetny wynik, na Gajewską zagłosowało 49 428 osób. 

Prywatnie Aleksandra Gajewska jest związana ze znanym dziennikarzem TVN  Maciejem Cnotą, z którym ma syna. Jej mam zaś jest żoną słynnego polskiego aktora i ulubieńca widzów seriali TVP, czyli Piotra Polka! 

CZYTAJ: SENSACJA! Mama ślicznej posłanki zakochana w znanym polskim aktorze. To gwiazdor "Ojca Mateusza"!

Gajewska może też się pochwalić bardzo ładnym mieszkaniem urządzonym ze smakiem. W mediach społecznościowych czasem uchyla rąbka tajemnicy i pokazuje kadry z domu. Widać, że w mieszkaniu Gajewskiej królują jasne kolory, pastele i drewno, które sprawia, że wnętrza są bardzo przytulne. Nam szczególnie spodobała się łazienka, w której stoi poręczna szafka z ozdobiona złotymi świecznikami. Zresztą, w galerii niżej zobaczycie sami, jak piękne mieszkanie ma posłanka Aleksandra Gajewska. 

Express Biedrzyckiej - Aleksandra Gajewska

QUIZ Wiesz, jakie wykształcenie mają polscy politycy? To nie takie oczywiste!

Pytanie 1 z 10
Na początek coś prostego: kim z wykształcenia jest były prezydent Lech Wałęsa?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki