Duma dziennikarza

Tak wygląda druga żona Rafała Ziemkiewicza. To znana aktorka [ZDJĘCIA]

2023-03-25 4:48

Rafał Ziemkiewicz to znany publicysta, którego wypowiedzi często budzą emocje. Jednak mało kto wie, że dziennikarz ma piękną i znaną żonę. Ziemkiewicz ponad 20 lat temu wziął ślub z aktorką Aleksandrą Ciejek. Widzowie mogą ją kojarzyć z takich seriali jak "Plebania", "Korona królów" czy "Diagnoza" . Patrząc na zdjęcia aktorki można powiedzieć jedno: taka żona to skarb!

Druga żona Rafała Ziemkiewicza to znana aktorka. Aleksandra Ciejek jest piękną kobietą

Rafał Ziemkiewicz to bardzo popularny pisarz i znany publicysta. Prywatnie zaś jest mężem i ojcem dwóch dorosłych córek. Ziemkiewicz nie ukrywa, że jest rozwodnikiem, a obecna żona jest jego drugą żoną. Znany publicysta i pisarz od lat jest w drugim związku małżeńskim. Żoną  Rafała Ziemkiewicza jest lubiana i ceniona aktorka Aleksandra Ciejek. Widzowie mogą ją znać z roli Angeliki Tracz w serialu "Plebania", roli w serialu "Graczykowie, czyli Buła i Spóła" oraz z programu dla dzieci "Budzik", w którym była właścicielką dwóch kotów, panią Ewą. Ciejek grała też w serialu "Korona królów" i "Diagnoza", występowała też w epizodach w takich telenowelach jak "Klan" i "Na dobre i na złe". Kilka lat temu, dokładnie w 2017 roku, była też prowadzącą program reality-show na antenie TVP 2 "Rodzina sama w domu". Aktorka nieraz gości również w "Pytaniu na śniadanie", zwykle w tematach dotyczących rodziny i wychowania dzieci. Rafał Ziemkiewicz lubi chwalić się piękną żoną aktorką. Brylował z nią nieraz na salonach karnawałowych bali dziennikarzy, na których jego żona zawsze wzbudzała zainteresowanie eleganckimi kreacjami. Aktorka zachwyca urodą i figurą. Jest też zawsze uśmiechnięta i pełna energii. 

Ziemkiewicz ujawnił prawdę o pierwszej żonie. Niebywałe!

Aleksandra Ciejek i Rafał Ziemkiewicz pobrali się ponad 20 lat temu, para doczekała się dwóch córek, jedna z nich jest studentką Oxfordu. Co wiemy o pierwszej żonie publicysty? Pierwszy ślub Ziemkiewicz wziął jako bardzo młody mężczyzna, jego małżeństwo przetrwało kilkanaście lat. Kilka lat temu Ziemkiewicz wspominał we wpisie na Twitterze: - Fakt, żyję z drugą żoną. Od 19 lat. Tworzymy udaną rodzinę i wychowaliśmy córki. Z pierwszą, „kościelną”, byłem 14 lat. W sumie nuuuda.... Natomiast w 2016 roku, wspominał: - W moim pierwszym małżeństwie proszę, dziękuję, przepraszam królowało. Ani razu się nie pokłóciliśmy Nawet podczas rozwodu wersal Tak że tego.

Politycy od Kuchni - Piotr Patkowski i Olga Semeniuk-Patkowska