MŁODZIUTKA DZIENNIKARKA

Tak wyglądała Agnieszka Gozdyra w wieku 25 lat. Ale ślicznotka! [FOTO]

2023-01-24 16:23

Agnieszka Gozdyra to jedna z ulubionych dziennikarek Polaków. Obecnie fani mogą ją oglądać na antenie Polsat News. Prowadzi tam program "Debata dnia", do którego zaprasza polityków. Ostatnio zaś Gozdyra pojawiła się na 30. urodzinach radia Kolor, czyli radia, w którym zaczynała karierę. Z tej okazji pokazała zdjęcie z tamtych czasów. Wiemy, jak wyglądała w wieku 25 lat!

Gozdyra pokaza zdjęcie sprzed lat. Miała ważny powód

Agnieszka Gozdyra to dziś jedna z najbardziej znanych i lubianych dziennikarek telewizyjnych. Jednak przed laty zaczynała karierę w mediach, jako dziennikarka radiowa. Pierwsze kroki stawiała w radiu Kolor. Jak opowiadaliśmy niedawno, to właśnie tam poznała Wojciecha Cejrowskiego. Ich pierwsze spotkanie nie przebiegło w przyjaznej atmosferze, a co więcej, musieli się później tłumaczyć. Jedno jest pewne, radiowa przygoda zostawiła w sercu Gozdyry ważny ślad. Ostatnio rozgłośnia świętowała ważny jubileusz: 30. lecie. Na urodzinach radia nie zabrakło Agnieszki Gozdyry.

Tak wyglądała Agnieszka Gozdyra, gdy miała 25 lat

Przy okazji dziennikarka pochwaliła się swoim starym zdjęciem, konkretnie zdjęciem z 1997 roku, które powstało w czasie imprezy dla zwierzaków. Trzeba przyznać, że Agnieszka Gozdyra przez te lata niewiele się zmieniła. Jako 25-latka była piękną młodą damą. Jedyne, co zmieniło się w wyglądzie Gozdyry od 1997 roku to fryzura, ale też minimalnie, bo jedynie kolor włosów dziennikarka dziś ma inny niż przed laty. 

Młoda Agnieszka Gozdyra

i

Autor: Screen/Instagram Agnieszka Gozdyra
Sonda
Oglądasz programy z Agnieszką Gozdyrą w telewizji?
Politycy od Kuchni - Piotr Patkowski i Olga Semeniuk-Patkowska
Nasi Partnerzy polecają