Szymon Hołownia. Mobilna konwencja polityczna, Polska 2050

i

Autor: Tomasz Radzik/SUPER EXPRESS Szymon Hołownia. Mobilna konwencja polityczna, Polska 2050

FOTO

Taki tort zamówił Hołownia na pierwsze urodziny córeczki Eli. Szok, co zrobiły dzieci, gdy zobaczyły ciasto

2023-01-25 9:59

Szymon Hołownia jest liderem Polski 2050, a prywatnie to ojciec dwóch córeczek: 5-letniej Marysi i rocznej Eli. Młodsza dziewczynka niedawno obchodziła urodziny. Hołownia pochwalił się pięknym tortem, który sprawił córce na urodzinowa imprezkę. Ciacho robi wrażenie.

Szymon Hołownia ma żonę Ulę i dwie córeczki: Marysię oraz Elę

Szymon Hołownia prywatnie jest szczęśliwym mężem pilotki Urszuli i ojcem dwóch córeczek Marysi i Eli. Lider Polski 2050 nie ukrywa, jak ważna jest dla niego rodzina. Chętnie dzieli się w Internecie zdjęciami przedstawiającymi życie rodzinne i chwali się swoimi pociechami, tak jak wówczas, gdy pokazał, co robiły córeczki nad ranem. Starsza dziewczynka Marysia, ma już 5 lat, a młodsza Ela dopiero co, skończyła roczek. Hołownia ujawnił, że pierwsze urodziny córki świętował dwa razy. Najpierw w dniu, w którym dziewczynka obchodziła urodziny. Był też wówczas smaczny, ale raczej skromny tort: - Dziś pierwsze urodziny naszej Eluni. Z tej okazji Jubilatka przeprocesowała torcik o smaku mango. W starszym wieku kluczowy będzie pewnie smak tortu, w tej chwili kluczowa wydaje się być konsystencja. :) - napisał rozbawiony i pokazał zdjęcie przedstawiające córkę przy wymazanym kremem stoliku. Ostatnio zaś Hołowni odbyły się drugie urodziny Eli, tym razem z gośćmi.

Bajeczny tort córki Hołowni. Szef Polski 2050 zdradził, jak na widok ciacha zareagowały dzieci 

Był i drugi tort: tym razem elegancki wypiek prosto z modnej warszawskiej cukierni. Szef Polski 2050, Szymon Hołownia, pokazał ciacho. Torcik był różowy ozdobiony kuleczkami, gwiazdkami i figurką słonika na samej górze, miał też napis "Ela 1". -Pamiętacie, co stało się z tamtym tortem urodzinowym Eli. Konieczny był więc drugi, tym bardziej, że w niedzielę na obchody naszej Jubilatki zjechała się rodzina. Oczywiście hitem był słonik, który we wszystkich małych dziewczynkach natychmiast obudził krwiożercze instynkty: „Ja chcę ucho!”, „Ja mu zjem głowę”, „Nogę, ja wezmę nogę!”. Bejbimasakra. :) - ujawnił Hołownia. Nie ma się czemu dziwić, torcik i słonik wyglądały bardzo smakowicie. 

Sonda
Który torcik z urodzin córeczki Hołowni podoba się Tobie bardziej?
Hołownia pokazał, że jeszcze nie jest politykiem

Senator POLSKI 2050 tłumaczy, skąd biorą się ataki na Hołownię.

Posłuchaj, co powiedział Jacek Bury!

Listen on Spreaker.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki