Takim dziadkiem naprawdę jest Donald Tusk. Zdjęcia wszystko ujawniają

2023-08-07 5:00

Lider PO Donald Tusk znany jest przede wszystkim jako polityk, który stara się zmotywować jak najwięcej wyborców do głosowania na opozycję. Jaki jednak jest prywatnie były premier? Zdjęcia z placu zabaw ujawniają, jakim naprawdę jest dziadkiem.

Donald Tusk niedawno wrócił z Ustronia, gdzie spotykał się z mieszkańcami i wygłaszał przemowy, między innymi dotyczącymi bezpieczeństwa Polski. Po powrocie postanowił spędzić trochę wolnego czasu z bliskimi i zabrał jedną ze swoich wnuczek na plac zabaw.

Trzeba przyznać, że oboje nieźle dokazywali! Lider PO towarzysz wnusi na każdej atrakcji i pomagał jej przy każdej z nich: asekurował ją, popychał na huśtawce czy nawet huśtał się razem z nią. Sam również spróbował swoich sił, wspinając się na jedną z konstrukcji. Mógł liczyć na pomoc swojej wnuczki, która przytrzymała dziadkowi linę.

Widać, że świetnie im się razem współpracuje i spędzili razem wspaniały czas! Mieli okazję, by wspólnie się wyszaleć i porozmawiać. Donald Tusk to dziadek na medal! Nie tylko wspomaga swoją wnuczkę, ale aktywnie się z nią bawi. W ogóle po nim nie widać, że ma już 66 lat!

Zapewne duża w tym zasługa aktywności fizycznej, którą lider PO nadal uprawia. Regularnie chwali się w mediach społecznościowych swoimi osiągnięciami w bieganiu. Nie jest także tajemnicą, że Donald Tusk to wielki fan piłki nożnej, w którą niegdyś często grywał.

Co wiesz o Donaldzie Tusku. Pytanie numer 7 tylko dla wielkich znawców życia polityka!

Pytanie 1 z 15
Gdzie urodził się Donald Tusk?
Wieczorny Express - gen. Leon Komornicki
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany