Tomasz Lis

i

Autor: Kurnikowski/AKPA Tomasz Lis

Kusząca propozycja

Tomasz Lis funduje nocleg w hotelu! Liczba miejsc ograniczona. Gdzie się zgłosić po darmowy nocleg?

2023-04-26 12:32

Tomasz Lis ma gest! Były gwiazdor TVP, TVN i Polsatu - mimo że od dłuższego czasu nie ma już takiej pozycji w mediach, jak dawniej - nie traci zapału do politycznej walki. Tomasz Lis mocno wspiera marsz 4 czerwca, do udziału w którym wezwał Donald Tusk. Dziennikarz nie tylko zachęca do pójścia na demonstrację, lecz także oferuje, że zafunduje uczestnikom cztery pokoje hotelowe! Gdzie się zgłosić po darmowy nocleg? Tomasz Lis szczegóły podał na Twitterze.

Tomasz Lis uderza w Szymona Hołownię i zaprasza na marsz 4 czerwca

Tomasz Lis po raz kolejny zaatakował Szymona Hołownię za jego działalność w przestrzeni publicznej. Swego czasu dziennikarz wywołał skandal, przekręcając nazwisko lidera Polski 2050, pisząc... "Kałownia’2023". - Tomasz Lis mnie nie przeprosił, brnął w jakieś mętne tłumaczenie. To smutna historia, że człowiek, z którym pracowałem, brnie w rolę wulgarnego hejtera - skomentował sam Szymon Hołownia. Teraz byłemu gwiazdorowi TVP, TVN i Polsatu nie podoba się to, że lider Polski 2050 odcina się od marszu 4 czerwca, na który zaprasza Donald Tusk. Tym razem Lis przekręcił imię polityka i nazwał go "Szymoniem trojańskim" Zdradził też, kiedy zniechęcił się do Hołowni. - Hołownię odpuściłem sobie, gdy dla własnego ego postanowił pomóc wygrać wybory Dudzie. Potem było tylko gorzej. W wyścigach warto obstawiać ogiery, a nie kucyki - argumentował Tomasz Lis, który na marsz 4 czerwca oczywiście się wybiera.

Tomasz Lis funduje noclegi w hotelu

Mało tego, dziennikarz namawia do tego innych, a nawet oferuje, że dla części demonstrantów zafunduje pokój w hotelu! Dla tych, którzy chcą maszerować z Donaldem Tuskiem, a krucho stoją z forsą, może to być kusząca propozycja. - Chcę zafundować 4 pokoje hotelowe z 3 na 4 czerwca, by chętni mogli uczestniczyć w demonstracji 4 czerwca. Proponuję, by skorzystali z tego słuchacze Radia Rebeliant. Rozmawiałem o tym z szefową radia panią Sylwią Stempniak. Proszę się zgłaszać do niej - poinformował Tomasz Lis. Oprócz tego dzienniakarz zaapelował do innych osób, ktrym bliska jesi idea marszu 4 czerwca. - Proszę, jako obywatel, innych, by w miarę możliwości pomóc współobywatelom dojechać na marsz 4 czerwca, przenocować w stolicy i wrócić do miejsc zamieszkania. To nasz wspólny marsz i nasz wspólny test solidarności - podkreślił Tomasz Lis. 

W naszej galerii zobaczysz, jak przez lata zmieniła się była żona Tomasza Lisa. Pod galerią znajduje się quiz o Beacie Szydło

QUIZ o Beacie Szydło. Pójdzie Ci jak z płatka!

Pytanie 1 z 15
Zacznijmy od czegoś prostego. Czy Beata Szydło była premierem?
Politycy od Kuchni - Robert Biedroń