Mateusz Morawiecki

i

Autor: Paweł Dąbrowski/SUPER EXPRESS Mateusz Morawiecki

kto bogatemu zabroni?

W tej prywatnej szkole naukę rozpoczęła córka premiera Morawieckiego. Cena? Lepiej usiądźcie!

2023-09-05 10:52

W tym roku uczniowie rozpoczęli rok szkolny 4 września. W sieci zaroiło się od zdjęć promieniejących z dumy rodziców, którzy odprowadzali pod placówki oświatowe swoje latorośle. Jednym z takowych był sam Mateusz Morawiecki, który na swoim Facebooku zaprezentował urocze zdjęcie swojej córki. Internauci szybko zauważyli, że premier nie zaufał publicznej szkole. Szybko również ujawniono, jaki cennik obowiązuje w prywatnej placówce, w której pobierać naukę będzie córka premiera. Aż można usiąść z wrażenia!

Premier Mateusz Morawiecki 4 września pokazał na Facebooku zdjęcie swojej córki, która rozpoczęła naukę w warszawskiej szkole sióstr nazaretanek. - My też rozpoczęliśmy dziś kolejny rok szkolny... Córeczko, pamiętaj, że zawsze możesz na mnie liczyć. Zwłaszcza na matematyce i potem na HiTcie... - napisał dumny, dołączając do swojego wpisu zdjęcie córki przed ową placówką oświatową.

Zobacz także: Dymisja wiceszefa MSZ! W tle działania CBA?! Premier zabiera głos

Internauci w komentarzach szybko zaczęli zwracać uwagę na fakt, że wybrana przez jego córkę szkoła jest prywatna. Co więcej, kilku z nich weszło na stronę placówki, gdzie zapoznali się z obowiązującym w niej cennikiem. Jak się okazało, pobieranie nauk w tym miejscu sporo kosztuje! Sama opłata jednorazowa (wpisowe) to koszt 1,2 tys. zł, natomiast opłata roczna do "klasy ogólnej" to wydatek rzędu 15 tys. zł, a do klasy dwujęzycznej 18 tys. zł!

Sonda
Czy zapisałbyś/zapisałabyś dziecko do prywatnej szkoły?
Sławomir Broniarz: Partyjniactwo wdziera się do programu nauczania [Super Raport]
Listen on Spreaker.