TAK KOCHA POLITYK

Wicemarszałek Senatu Michał Kamiński kupił żonie perfumy. Piękna Anna cieszyła się jak dziecko

2022-11-30 5:26

Wicemarszałek Senatu Michał Kamiński (50 l.) wyprawił żonie imprezę i wręczył jej perfumy. Koszt prezentu? 400 zł. - Kocham Anię nad życie – mówi nam Kamiński. I opowiada, jak wyglądał urodzinowy wieczór z ukochaną małżonką.

Michał Kamiński podarował żonie perfumy za 400 zł. Jej mina mówi wszystko!

Ależ to jest miłość! Wicemarszałek Senatu Michał Kamiński zrobił żonie miłą niespodziankę z okazji 47. urodzin. Polityk postanowił zabrać ukochaną małżonkę do jednej z warszawskich restauracji. Na tym jednak się nie skończyło, bo Kamiński miał jeszcze drugą niespodziankę. Zanim para weszła do lokalu, polityk podarował ukochanej żonie prezent urodzinowy. Wicemarszałek Senatu wie, co lubi małżonka, w końcu zna ją jak nikt. Co takiego jej podarował? - Kupiłem żonie jej ulubione perfumy, kosztowały 400 zł - opowiada nam Kamiński. Jak widać na naszych zdjęciach, Anna Kamińska była w siódmym niebie, dosłownie cieszyła się jak dziecko! Trzeba przyznać, że Michał Kamiński doskonale wie, jak ucieszyć żonę.

Romantyczny wieczór wicemarszałka Senatu i jego żony Anny

Co smakowitego zamówili małżonkowie w restauracji? Postawili na kuchnię niby tradycyjną, bo wybrali swojską dynię, ale przełamaną egzotyką: - Zamówiliśmy krewetki z dynią. To nasze ulubione miejsce w naszej ulubionej części Warszawy - komentuje wybór dania Michał Kamiński i tłumaczą, dlaczego poszli akurat do tego lokalu. Nie obyło się też bez romantycznego spaceru! W końcu przechadzka wieczorową porą urokliwymi uliczkami, jest tym, co potrafi zachwycić każdą kobietę: - Lubimy spacery po górnym Mokotowie nawet kiedy jest zimno – opowiada nam wicemarszałek Senatu Michał Kamiński. Na szczęście para poradziła sobie z chłodem, pani Anna obdarowała męża uściskiem i namiętnym całusem! Zresztą, na zdjęciach widać wszystko. 

ZOBACZ ZDJĘCIA Z ROMANTYCZNEGO SPACERU MICHAŁA KAMIŃSKIEGO I JEGO ŻONY W GALERII NIŻEJ:

Sonda
Jak świętujesz urodziny?
Express Biedrzyckiej - Michał Kamiński: Mam obawę czy kolejne wybory będą wolne
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany