Super!

Wielka radość Anity Werner! Posypały się gratulacje. Gwiazda TVN kipi ze szczęścia

2023-07-12 17:11

Anita Werner może pochwalić się tym, że ma wielką rzeszę fanów, którzy kibicują jej z całych sił i cieszą z każdego sukcesu. Nie inaczej jest teraz. Dziennikarka TVN została uhonorowana w wyjątkowy sposób. W sieci pojawiło się zdjęcie gwiazdy. Werner wprost kipi ze szczęścia. Popłynęła rzeka gratulacji!

Anita Werner od lat jest znana widzom. Aktualnie jej fani mogą ją oglądać w "Faktach" TVN, których jest jedną z prowadzących. Zanim Anita Werner została dziennikarką zajmowała się modelingiem i próbowała swoich sił w branży filmowej. Jednak to było w czasach, gdy jeszcze była bardzo młodziutka i mieszkała w Łodzi. Werner pochodzi z tego miasta, tam też skończyła studia. Jest absolwentką kulturoznawstwa ze specjalnością filmoznawstwo na Uniwersytecie Łódzkim. Jest więc z rodzinnym miastem bardzo związana. Teraz zaś została przez nie uhonorowana. Anita Werner pochwaliła się, że obdarowano ją medalem z okazji 600-lecia Łodzi! Werner jest z tego wyróżnienia przeszczęśliwa: 

- Dziś dostałam medal! Wyjątkowy i bardzo dla mnie ważny. Moje rodzinne miasto - Łódź - obdarowało mnie nim z okazji 600-lecia Łodzi! Mieszkańcy Łodzi, bardzo Wam dziękuję za wytypowanie mnie do tego wyróżnienia, dziękuję też Kapitule, która moją kandydaturę zatwierdziła. Jestem zaszczycona. Również tak fantastycznym gronem pozostałych obdarowanych. Przeżyłam dziś w Łodzi mnóstwo pięknych chwil. #wzruszenie Dziękuję! - napisała w mediach społecznościowych dziennikarka. I pochwaliła się zdjęcie z medalem. 

Od razu posypały się gratulacje. Wszyscy jak jeden uważają, że ta nagroda się jej po prostu należała i Werner w pełni na nią zasługuje. 

Politycy od Kuchni - Elżbieta Rafalska oprowadza po Europarlamencie
Listen on Spreaker.