Hanna Gil-Piątek

i

Autor: Tomasz Radzik/SUPER EXPRESS

WOW

Wielka radość Hanny Gill-Piątek! Sypią się gratulacje

2023-02-11 19:45

Hanna Gill-Piątek, była posłanka Polski 2050, niedawno przekazała zaskakującą wiadomość. Zdecydowała się odejść z partii Szymona Hołowni, a teraz przekazała kolejne zdumiewające informacje! Polityk jest dumna z siebie, a jej sympatycy zasypują ją gratulacjami na Instagramie.

Jak się okazuje, Hanna Gill-Piątek ma bardzo pracowite weekendy, bowiem zaocznie studiuje prawo nieruchomości. Jak wiadomo, styczeń i luty to czas sesji, czyli serii egzaminów na uczelniach. Nie inaczej jest w przypadku byłej posłanki Polski 2050 - Przy sobocie na robocie. Praca się sama nie napisze, ale egzaminy wszystkie zdane. Prawo nieruchomości u prof. Strzelczyka 5,5, tak samo prawo budowlane u prof. Sieradzkiej. Łatwo nie było, ale pracując w komisji infrastruktury wstyd pokazać Wam inne oceny. Tym samym zaczynam ostatni semestr, trzymajcie kciuki! – przekazała na Instagramie. Do tego dodała zdjęcie, na którym stoi przed Uczelnią Łazarski z zawadiackim uśmiechem i w szarym kaszkiecie. Nie tylko ona się cieszy! W komentarzach zaroiło się od gratulacji. „Gratulacje. Jestem dumna i trzymam kciuki za Panią”; „Brawo Hania, u Ciebie innych ocen nie widzę”; „Super, pani Haniu” – czytamy. Hannie Gill-Piątek z pewnością należą się wyrazy uznania, ze potrafi skutecznie łączyć pracę z nauką, a do tego zgarnia same dobre oceny!

Sonda
Studiujesz lub studiowałeś kiedys zaocznie?
Super Raport 21.03 (Goście: Szymon Hołownia - Polska 2050, płk Piotr Gąstał - były dowódca GROM) Sedno Sprawy: Marcin Przydacz